• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Autobusy - mafo

OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.942 386 20
#62
U mnie w kolekcji nie ma tyle autobusów, co u kolegów, ale od czasu do czasu coś się trafi. No i właśnie się trafił taki model produkcji Rietze. Lusterka i wycieraczki oczywiście w pudełku.
Miłego oglądania:

IMG_9757.jpg
IMG_9758.jpg
IMG_9759.jpg
IMG_9760.jpg
IMG_9761.jpg
IMG_9762.jpg
IMG_9763.jpg
IMG_9764.jpg
IMG_9765.jpg
IMG_9766.jpg
 
Reakcje
0 0 0
#71
Pierwszy polonikowy autobus jakiego w życiu widziałem - od zawsze obiekt cichego pożądania - szkoda tylko, że podobnie jak gdańskie Urbino 18 - zawiera tak kuriozalny błąd jakim jest układ drzwi - to mnie odrzuciło i od jednego i od drugiego ;)
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.942 386 20
#72
Dawno się tu nic nie działo więc czas odkurzyć temat z pajęczyn. Wreszcie pojawił się w mojej kolekcji "ogórek". Producentem jest firma RaDosly. Wykonanie jakie jest każdy widzi, ale nie znalazłem lepszego.

IMG_9055.jpg
IMG_9056.jpg
IMG_9057.jpg
IMG_9058.jpg
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.420 108 2
#74
Maćku nie jest taki zły , innych nikt jeszcze nie zrobił , więc muszę pogratulować bardzo rzadkiego modelu (y)
 

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
#75
Wg mnie wykonanie nie jest takie zle, gorzej z cena, bo Czesi sie cenią za swa robote ale puki nie innego wykonawcy to dobre i to (y)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Autobusy 23
Autobusy 18
Autobusy 16
Autobusy 9
Autobusy 4

Podobne wątki