• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Autobusy - mafo

OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.565 386 20
Dzięki koledzy za komentarze i opinie. (y)
Dziś kolejny autobus, bo doczekaliśmy się "Ogórka" od Brekiny. Właśnie dziś do mnie dojechał i tu muszę podziękować Pawłowi z Toys&models za szybką i profesjonalną wysyłkę. (y)
Pierwsze wrażenia bardzo dobre. Na pewno przydałoby się zmienić koła na trilexy. Można też pomyśleć o zmianie wycieraczek i lusterek, no i oznaczyć jako PKS. :) Poza tym to bardzo dobra propozycja modelarsko-kolekcjonerska, przynajmniej tak mi się "na szybko" ;) wydaje.
Poniżej taka szybka przedpołudniowa sesja zdjęciowa...


Jelcz ogórek niebieski 001.jpeg
Jelcz ogórek niebieski 002.jpeg
Jelcz ogórek niebieski 003.jpeg
Jelcz ogórek niebieski 004.jpeg
Jelcz ogórek niebieski 005.jpeg
Jelcz ogórek niebieski 006.jpeg
Jelcz ogórek niebieski 007.jpeg
Jelcz ogórek niebieski 008.jpeg
Jelcz ogórek niebieski 009.jpeg
Jelcz ogórek niebieski 010.jpeg
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
Wreszcie dobre zdjęcia tego modelu. Ogórek jaki jest każdy już widział i nie ma sensu po raz kolejny wypisywać litanii błędów. Ważne że jest i że na upartego można wszystko w nim poprawić a i stawiając go do gabloty w takiej oryginalnej postaci tragedii nie ma i oko może cieszyć. Malowanie najładniejsze z dotychczas wydanych, takie klasyczne, pospolite i przez to mi się podoba bardzo. Do ideału brakuje pomarańczowych zderzaków i felg trilexów.:cool: Miałem sobie odpuścić już jego zakup, ale po Twoich zdjęciach zaczął mnie kusić.:devil:
 

Kingjuljan

Aktywny użytkownik
Reakcje
427 1 0
Piękny jest i też czekam za dostawą, w połowie miesiąca powinien do mnie dotrzeć, jest to mój pierwszy taki zakup, więc tym bardziej cieszy. Pewnie w przyszłości przyjdzie czas go trochę podpicować by wyglądał jeszcze lepiej ;)
 

lokfan

Znany użytkownik
Reakcje
1.249 9 0
Doprawdy nie wiem czym spowodowana jest ta mania Brekiny do montowania kół "kapslami" zamiast trilexów. Wiem że to niewielki problem ale wkurza. Z takimi kołpakami bywało jeżdziły autobusy turystyczne zaś nasz poczciwy niebieski pekaes w większości miał nieosłonięte koła. Sam kupiłem 3 sztuki "ogórka" 2 niebieski i jedną kolorową ( czerwono -kremową ) i ta ma koła nie osłonięte ! Ale model naprawdę piękny, może pójdą za ciosem i dorobią jeszcze do niego na PO1. Model z "Ra" wymaga sporych zbiegów modelarskich.
 

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.827 235 3
Ogórek jak już wspomnieliście ma plusy i minusy, ale dobrze, że powstał. Niestety ja nie kupię bo nie bardzo by mi pasował do reszty kolekcji (ze względu na epokę jaką zbieram). Jako model również mi się podoba tak jak i Wam, ja czekam na elektryczne Solarisy w barwach MZA, które już niebawem się pojawią u Pawła.
Maćku, udany zakup.
 

Jacek T4

Znany użytkownik
Reakcje
1.008 1 0
Brawo Maćku za zakup i pierwszą prezentację. Otworzyłeś przedłużony sezon "ogórkowy":cool:. Myślę, że ten model pojawi się na forum jeszcze w paru odsłonach. Ja również dzisiaj obejrzałem swojego Jelcza na żywo i uważam, że ten model wart jest posiadania.
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.405 68 0
Doprawdy nie wiem czym spowodowana jest ta mania Brekiny do montowania kół "kapslami" zamiast trilexów. Wiem że to niewielki problem ale wkurza. Z takimi kołpakami bywało jeżdziły autobusy turystyczne zaś nasz poczciwy niebieski pekaes w większości miał nieosłonięte koła. Sam kupiłem 3 sztuki "ogórka" 2 niebieski i jedną kolorową ( czerwono -kremową ) i ta ma koła nie osłonięte ! Ale model naprawdę piękny, może pójdą za ciosem i dorobią jeszcze do niego na PO1. Model z "Ra" wymaga sporych zbiegów modelarskich.
Mówisz i masz :love::love::love:
https://www.mo87.de/forumv2/viewtopic.php?f=167&t=22837&p=329706#p329706
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Autobusy 23
Autobusy 18
Autobusy 16
Autobusy 9
Autobusy 4

Podobne wątki