• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Autobusy - mafo

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.813 40 1
Widząc ten model wiadomo, że z Hameryki. Klasyk gatunku.Też posiadam, ale oprócz dziurek po lusterkach mam dziurki po stopie:p Czyli mi więcej nie dołączyli:)
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.529 68 0
Niezniszczalny jankes, bardzo solidna konstrukcja. Widziałem kiedyś zdjęcia co zostało z Hummera po wjechaniu w tył. Nawet nasi blacharze by go
nie wyklepali:LOL:
 

Mateusz_512

Aktywny użytkownik
Reakcje
874 0 0
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.865 386 20
Wreszcie udało mi się nabyć drogą kupna autobus, na który już od ładnych kilku lat "polowałem". Zawsze mnie ktoś przelicytował. Ale teraz już garażuje u mnie. To jeden z tzw. "kultowych" amerykańskich busów, które przewożą pasażerów między miastami za "wielką wodą".

GMC Greyhound 001.jpg
GMC Greyhound 002.jpg
GMC Greyhound 003.jpg
GMC Greyhound 004.jpg
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.865 386 20
Jeszcze jeden Ikarus 255 gości w mojej kolekcji. Tym razem od naszych sąsiadów zza wschodniej granicy. Pamiętam je jak jeździły po naszych drogach... :)

Ikarus Sovtransavto 01.jpg
Ikarus Sovtransavto 02.jpg
Ikarus Sovtransavto 03.jpg
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Autobusy 23
Autobusy 18
Autobusy 16
Autobusy 9
Autobusy 4

Podobne wątki