• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Autobusy lotus

Pietras83

Znany użytkownik
Reakcje
3.069 15 3
Flixbusy mają ciekawe malowanie, jednak sam osobiście wolę te prostsze ( bez dodatkowych reklam czy wzorków ). Najlepiej zrobić taki z Polskich dróg, dodatkowo ten kolor odbiega chyba od rzeczywistego. Sam model fajny...
 
OP
OP
lotus102

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
Flixbusy mają ciekawe malowanie, jednak sam osobiście wolę te prostsze ( bez dodatkowych reklam czy wzorków ). Najlepiej zrobić taki z Polskich dróg, dodatkowo ten kolor odbiega chyba od rzeczywistego. Sam model fajny...
Może kiedyś odezwę się do Ciebie abyś porobił mi jakieś parę szt..czas pokaże.
 

Pietras83

Znany użytkownik
Reakcje
3.069 15 3
Może kiedyś odezwę się do Ciebie abyś porobił mi jakieś parę szt..czas pokaże.
Myślałem już o Polskim Flixbusie, ale te pomarańczowe wzory z przodu jak z tyłu ciężkie do ogarnięcia ( jeżeli byłyby tylko po bokach to bez problemu można byłoby zrobić kalki, jednak przechodzą one z zarówno na przód jak i tył przez co bardzo komplikuje sprawę )
Jak trafi się jakiś złomek to pokombinuje z kolorami :)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Autobusy 23
Autobusy 18
Autobusy 16
Autobusy 9
Autobusy 4

Podobne wątki