• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Autobusy - Kolekcja Luke'a

Luke

Znany użytkownik
Reakcje
2.180 1 1
#1
Dzień dobry Panie i Panowie,

Do mojej kolekcji pojazdów wszelakich zawitał pierwszy model autobusu: Osinobus N07 (zapomniany polski autobus).
Prototypowy pojazd zbudowany w Przedsiębiorstwie Kopalni Rud Żelaza "Osiny" w Nowej Wsi koło Częstochowy, zakładzie który produkował przyczepy oraz zabudowy montowane na podwoziu Stara. Autobus ten po przeprowadzonych pozytywnych testach drogowych, nie doczekał się masowej produkcji i niestety kilka zbudowanych prototypów uległo kasacji... i tym samym przedmiotowy model zakończył historię produkcji Osinobusów.

Pojazd powstał z żywicznego kitu autorstwa naszego forumowego kolegi Piotra @eugen74, wykonanie i patyna by Me.
Osinobus-13.jpg

Osinobus-14.jpg

Osinobus-15.jpg


Osinobus-17.jpg

Osinobus-18.jpg

Osinobus-19.jpg

Osinobus-20.jpg

Zapraszam do komentowania;)

Pozdrawiam,
Łukasz
 

eugen74

Aktywny użytkownik
Reakcje
721 12 0
#4
Wygląda zajebiście, i jak koledzy piszą, na dioramie jeszcze lepiej, aż wstyd że mimo że jestem autorem kitu do tej pory nie złożyłem swojego (oprócz surówki) , pięknię, na prawdę, teraz na złożonym modelu przez Ciebie widzę że w przyszłych modelach będę musiał np. listwy zastąpić blaszkami, ale szyby wycięte laserem to strzał w 10 . Polecam tę metodę innym którzy tworzą modele i kity .
Przedpremierowy Autosan H10-10 trafi do Ciebie .
 

Podobne wątki