• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Autobusy kamro22

kamro22

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Witam parę dni temu zakupiłem dwa autobusy Solaris Uribno 12 Rietze i Solaris Urbino 18 Vk Modelle w skali 1:87







 
OP
OP
kamro22

kamro22

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#3
Na początku jak odebrałem to też miałem właśnie takie odczucie taki biedny się wydywał,ubogi ale się już przyzwyczaiłem do niego ; ) Pozdrawiam
 

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#5
W mojej kolekcji miałem kakiego golasa ,tylko tamten był zielony ,został troche przerobiony ale nie byłem zadowolony i się go pozbyłem ..
 
OP
OP
kamro22

kamro22

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#6
wrocek, Posiadam trzy modele Jelcza Berliet Pr-110, SAN H-100, Jelcz 272 (ogórek) z De Agostini jak za tą cenę modele na prawdę świetne :)
 
OP
OP
kamro22

kamro22

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#8
lotus102 no właśnie niestety 1:72, ale modele te starsze muszę posiadać więc skala to jedyna przeszkoda, właśnie zamówiłem model Jelcz 043 wydawnictwa Atlas i zobaczymy jak będzie wyglądać ,Pozdrawiam
 

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#9
Zastanawiam się na zebraniu całej kolekcji autobusów z Atlasa ,,muszę tylko jednego obejrzec osobiście ,,narazie mam pokazna kolekcję w skali 87,którą zaczynam pokazywać na forum ..
 
OP
OP
kamro22

kamro22

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#10
Jak dostanę egzemplarz wrzucę fotki ;) Zbieram pieniądze na Ikarusa 280 lub 260 z serii CollectBus bardzo mi się marzy ten autobus, ale na razie jestem w sferze marzeń ;) Chyba, że ktoś wyda Ikarusa, tańszego to będę szcześliwy :)
 

Adrian Henszel

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#11
Są ikarusy w skali 1/87 z tym, że dość biedne, ale za to tworzą niezłą bazę na własne malowanie i dopracowywanie modelu, ceny też nie są nadmiernie wysokie (260 można trafić po 25-28zł).
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Autobusy 23
Autobusy 18
Autobusy 16
Autobusy 9
Autobusy 4

Podobne wątki