• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Autobusy - irokez46

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.027 108 2
Ostatni Ikarus wyszedł moim zdaniem najlepiej , w pozostałych bym delikatnie się czepił uszczelek okien jednak sam wiem z doświadczenia że to bardzo trudny element do malowania.
Jestem jak zwykle pod wrażeniem tym razem hurtowej roboty , tak trzymaj (y)
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
Jakiś czas temu do mnie dotarły, ale dopiero teraz znalazłem chwilę żeby coś w nich podrobić.
Pomalowałem fotele, w poznańskich na ciemną zieleń w bez miastowym na czerwono. Dodatkowo z zewnątrz wash i pomalowane obrysówki.
1 003.JPG
1 004.JPG
1 005.JPG
1 006.JPG
1 007.JPG
 

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.827 235 3
Pięknie wykonana praca, gdyby nie fotka na balkonie to ciężko poznać, że to model. Gratuluję mega zdolności.
 

grzes_rr

Znany użytkownik
Reakcje
4.693 6 1
Świetnie wykonane te Ikarusy (y), jeszcze do niedawna spotykałem takie Ukraińskie w okolicy Przemyśla czy Jarosławia... Teraz odchodzą w niepamięć na rzecz starych Manów i Neoplanów....
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Autobusy 23
Autobusy 18
Autobusy 16
Autobusy 9
Autobusy 4

Podobne wątki