• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Autobusy - irokez46

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
#62
Ikarusy świetne, dopieszczone w każdym detalu zresztą jak wszystko co od Ciebie wychodzi.
W PKS nie pamiętam aby jeździły, ale w katowickim WPK w latach 60 tych było ich sporo.
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#67
Jakiś czas temu dotarł do mnie Solaris z MPK Płock. Niestety długo nie mogłem się przemóc żeby wyjąć ten model z pudełka.Firma Rietze odwaliła kaszanę, model bardzo słabej jakości. Wnętrze bez siedzeń w innym kolorze jako jedna wypraska, napisy na wyświetlaczach prawie nie widoczne, malatura budy poniżej krytyki, wszędzie wystaje plastik w innym kolorze o porysowanych szybach nie wspominając.Postanowiłem jednak że postawię go obok innych Solarisów z polskich miast.Pomalowałem siedzenia na niebiesko tak jak ma oryginał, pomalowałem piasty w kołach i rurę wydechową na dachu.Dałem washa i podmalowałem wszystkie niedomalowania oraz nadkola od spodniej części tak aby nie świecił z nich żółty kolor.Daleko mu do ideału a od warszawskich Solarisów, które niedawno się ukazały dzieli go przepaść.Przegubowego kupię tylko żeby był, ale bez entuzjazmu.
SAM_5803.JPG
SAM_5806.jpg
SAM_5807.jpg
SAM_5808.jpg
SAM_5809.jpg
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#77
Kolejny Ikarus 55 z Brekiny trafił na warsztat.Oryginalne koła wymieniłem na swoje żywiczne.
SAM_5925.JPG
SAM_5924.JPG

Bagażnik dachowy postanowiłem usunąć a dziury trzeba było załatać.
SAM_5926.JPG

No i gotowy.
SAM_5927.JPG
SAM_5928.JPG
SAM_5929.JPG
SAM_5930.JPG
SAM_5931.JPG
SAM_5932.JPG
SAM_5933.JPG
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Autobusy 23
Autobusy 18
Autobusy 16
Autobusy 9
Autobusy 4

Podobne wątki