• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Autobusy - irokez46

OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.409 47 0
Bo na PRL nie wszystko pasuje a za zachodnią granicą jeździło tego sporo. Poczekaj jak wyjdzie ogórek to PKSy jeden za drugim będą robione.;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.930 386 20
Pięknie wygląda ten Ikarus z podwójnymi lampami przednimi. Też się nie mogę doczekać na swój egzemplarz.
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.550 68 0
Pierwsza 305-ka w malowaniu SSB dotarł.Miałem go patynować, ale nastąpiła zmiana planów i bedzie czysty.Dzięki ustaleniom jednego z kolegów dowiedziałem się że Mercedesy 6600 były użytkowane przez SSB w ilości 87 sztuk.Ostatnie egzemplarze zostały wycofane z eksplatacji w roku 1969 a w tym samym roku dotarło pierwsze 7 sztuk o305.Dlatego 6600 bedzie na dioramie już podniszczona i brudna a 305-ki czyste, nowe i świeże.:)
Zobacz załącznik 80357 Zobacz załącznik 80358 Zobacz załącznik 80359 Zobacz załącznik 80361 Zobacz załącznik 80362 Zobacz załącznik 80363
Kiedyś, jako ortodoks kolejkowy zobaczyłem te zdjęcia, chciałem Ci dzisiaj bardzo za nie podziękować, bo to one zdecydowały o tym że
poszerzę swoje kolekcjonerstwo o autobusy, nawet miałem okazję od Ciebie kupić takiego Mercedesa, tylko w malowaniu z Hamburga.
Patrząc na to z innej strony, straciłem kupę kasy przez te fotki ;)
Kolekcja zacna.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.930 386 20
Kolejny świetnie zrobiony przez ciebie Ikarus. Przydałoby się tylko zamienić siedzenia w modelach. W turystycznym lepiej pasowałyby te z wysokimi zagłówkami.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Autobusy 23
Autobusy 18
Autobusy 16
Autobusy 9
Autobusy 4

Podobne wątki