• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Autobusy - irokez46

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.827 235 3
Otwarta Setra przebiła wszystko do tej pory, już ją widzę na jakimś bus terminalu i pasażerów z torbami tuż obok.
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.346 47 0
Dziś miał być Mercedes do kompletu z Setrami, ale Broda wywołał do prezentacji drugiego Ogórka. Po głowie chodzi mi jeszcze trzeci z niebieskimi zderzakami, kto wie może gdzieś jakiegoś jeszcze zdobędę.:devil:
Zakres prac taki sam jak w poprzednim.
20210314_110559.jpg
20210314_110625.jpg
20210314_110646.jpg
20210314_110727.jpg
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.405 68 0
Są trilexy, jest serduszko(y)
Mi brakuje w tym wątku takiego ogóra zrobionego według Twojej starej szkoły jaką pokazałeś przy skodach i jelczach z MPO i PKS, czyli
zderzaki już bez listew i ocieplacz na masce, coś jak ten koło zemuna;
Screen z TWB
Screenshot_2020-12-20 -=[Fotogaleria Transportowa]=- - Ikarus-Zemun IK160P #KSA 969B.png
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.346 47 0
Trzy Jelcze czekają odbarwione od kilku miesięcy żeby zrobić je z lat 70-80 tych więc może w którymś się o to pokuszę. Mi zdecydowanie bardziej brakuje w tym wątku takiego Zemuna.:p
 

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.827 235 3
"Uczę się, próbuję" ...taki kit to by nawet na 1-87 nie przeszedł. Tutaj twój wash pasuje jak dobra seta do ogóra :LOL:
 

SCYZOR

Znany użytkownik
Reakcje
2.964 2 0
Widzę że sezon ogórkowy rozpoczęty /coś wcześniej w tym roku:)/
Wersja z trilexami i pomarańczowym zderzakiem zaj.....a(y)
Podzielisz się z nami informacją, w jaki sposób zrobiłeś podpory do otwartych wywietrzników i co wykonałeś przy lampach przednich?
Mercedes też świetnie zrobiony(y)
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.346 47 0
Lampy przednie są ogólnie wymienione na produkt Tomka @Flotoma.
Jeśli chodzi o podpory to wywierciłem dwa otwory a w nie wstawiłem dwa kawałki drutu. Do pionowych kawałków dociąłem poprzeczny odcinek i go zamontowałem. Ot cała tajemnica.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
Następny świetnie wyglądający autobus. Jednak odpowiednie zapuszczenie washa nadaje innego charakteru modelowi. (y)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Autobusy 23
Autobusy 18
Autobusy 16
Autobusy 9
Autobusy 4

Podobne wątki