• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Autobusy dawniej i dziś

Zdrada69

Moderator Skala 1:220 (Z)
Zespół forum
Reakcje
6.192 39 0
Wydał mi sie ten wątek najlepszy do zaprezentowania zdjęcia na jakie przypadkowo natrafiłem szukając informacji dotyczącej Linii kolejowej 368 którą staram się odtworzyć w skali 1:220. Ciekawym ]źródłem jest profil FB "Ostroróg na kartach historii" - mieszanka różnych zdjęć i informacji o tym jednym z najmniejszych miast w Polsce i okolicy - zdjęcia rodzinne, z pochodów pierwszomajowych, wizytacji biskupich i I Komunii św. Wśród nich takie:

POMOstrorog.jpg


z informacją że POM (Państwowy Ośrodek Maszynowy) w Ostrorogu sposobem gospodarczym produkował pierwsze w Polsce pojazdy do przewozu koni.
 

Pt47-106

Znany użytkownik
Reakcje
564 11 5
Przecław pętla w przebudowie i przeniesiony przystanek . Najgorsze ze gmina przy tej przebudowie zniszczyła zabytkowy bruk .Kostka brukowa była dos ciekawa bo jedna cześć ulicy była z kostki granitowej brązowe a druga szara .Szkoda
DSCN0861.JPG
DSCN0863.JPG
DSCN1211.JPG
DSCN1212.JPG

Szczecin
DSCN1209.JPG
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:1 4
Skala 1:1 4
Skala 1:1 26

Podobne wątki