• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Autobusy dawniej i dziś

Terebesz

Znany użytkownik
Reakcje
202 4 0
Filozoficznie rzecz biorąc, mamy na pace 7 albo 8 samochodów. W każdym zakładam że jest miejsce dla 5 osób, więc zmieściłoby się co najmniej 35 pasażerów. Taki mocno ekstrawagancki, dla indywidualistów, ale autobus...
 

axer1970

Znany użytkownik
Reakcje
142 1 0
Pytanie takie... czasem w autobusach (różnej marki, np. Ikarus, LAZ..) widziałem jakąś innowację w postaci wystającej z tyłu autobusu rury. Żartobliwie można powiedzieć, że jest on dogrzewany piecykiem i ma taki kominek:) A tak na serio, co to może być za urządzenie? Dołączam zdjęcia takiego "cuda" zamontowanego na autobusie Van Hool, Zdjęcia znalezione w internecie z portalu platesmania. Pozdrawiam.
 

Załączniki

Jacek T4

Znany użytkownik
Reakcje
1.008 1 0
Opole, pl. Wolności 1955 rok.
Dokładnie nie wiem co to za marka (obstawiam, że któryś z modeli Ikarusa), ale mam nadzieję że "autobusiarze" udzielą prawidłowej odpowiedzi.

autobus.png

Zdjęcie: fotopolska.pl
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.405 68 0

Jacek T4

Znany użytkownik
Reakcje
1.008 1 0
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:1 4
Skala 1:1 4
Skala 1:1 26

Podobne wątki