• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Autobusy DarCBR125R

DarCBR125R

Aktywny użytkownik
Reakcje
54 0 0
#1
Mała kolekcja autobusów. Witam wszystkich jako nowy użytkownik forum. Postaram się co jakiś czas dodawać coś nowego w tym temacie gdyż moja kolekcja składa się z ponad 100 autobusów właśnie w skali 1:87.
Bova Futura FHD12 - PKS Kamienna Góra

Jelcz 043 "Ogórek" - SZWAGROPOL

Setra S415GT-HD - Sindbad

Setra S416GT-HD - Jordan

Setra S417HDH - Sindbad

Setra S431DT - Albatros

Setra S431DT & Setra S415GT-HD - Albatros & Sindbad

Setra S415GT-HD & Setra S416HDH+skibox - Eurotour z Krakowa

z racji tego iż ten pojazd należy do biura podróży które posiada autokary postanowiłem to maleństwo dodać tutaj
Fita 500 - Funclub
 

Korzonek

Aktywny użytkownik
Reakcje
130 0 0
#3
Wszystkie modele oprócz tego pierwszego bardzo fajne. Pierwszy jakoś tak zalatuje resorakiem... Faworytem dla mnie jest ALBATROS. Bardzo fajnie wykonany.
 
OP
OP
DarCBR125R

DarCBR125R

Aktywny użytkownik
Reakcje
54 0 0
#4
Z tego co wiem "Ogórek" SZWAGROPOLa nadal żyje:)
Pierwszy model jest to produkcja Holland-OTO i niestety jest to model metalowy, może dlatego właśnie robi takie wrażenie. Jak widać nie ma lusterek oraz ani pół innego koloru na sobie fabrycznego oprócz białego, jak się nauczę malować to pewnie coś się zmieni aby efekt był lepszy, jednak na żywo nie robi złego wrażenia.
 

Korzonek

Aktywny użytkownik
Reakcje
130 0 0
#13
Niedaleko mojego domu stacjonują te busy :) Często widzę kilka albo nawet kilkadziesiąt obok siebie. Fajny widok. Model prezentuje się średnio, ale z racji na przewoźnika warto mieć na półce :) Na allegro chodzą po wygórowanych cenach... :(
 
OP
OP
DarCBR125R

DarCBR125R

Aktywny użytkownik
Reakcje
54 0 0
#14
Prawdę Panowie piszecie, model wykonanie bardzo bardzo przeciętne, na szczęście nie musiałem kupować, a wygrałem w konkursie:) Oby więcej przewoźników wprowadzało takie modele, niestety cena producentów na pewno ich powstrzymuje.
 

Korzonek

Aktywny użytkownik
Reakcje
130 0 0
#15
Prawdę Panowie piszecie, model wykonanie bardzo bardzo przeciętne, na szczęście nie musiałem kupować, a wygrałem w konkursie:) Oby więcej przewoźników wprowadzało takie modele, niestety cena producentów na pewno ich powstrzymuje.
Wygrałeś w tym konkursie sprawdzającym wiadomości o ich firmie? :) Czemu aż tyle? :)
 
OP
OP
DarCBR125R

DarCBR125R

Aktywny użytkownik
Reakcje
54 0 0
#16
Dokładnie tak:) W ich flocie jest 20 takich więc mam 1/4 floty "Polskiegobusa" jeśli chodzi o piętrusy, lubię autokary i dlatego aż tyle. Wszystkich autobusów w kolekcji 110 sztuk, jednak jeszcze dużo brakuje.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Autobusy 23
Autobusy 18
Autobusy 16
Autobusy 9
Autobusy 4

Podobne wątki