• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Autobusy DarCBR125R

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#81
Są super te nowe Neoplany (y),sam posiadam takie ale w innych barwach :),,marzy mi się uzbieranie pod kolekcji EUROLINESA:):):);) ale niestety występują bardzo rzadko na naszym rynku .:(
 
Reakcje
0 0 0
#84
Ares w tym malowaniu mimo swojej wrodzonej brzydoty wygląda cudnie ;) Irizarka w malowaniu EuroLinesa cudowna. Neoplany równie ładne chociaż tu Eurolines mi nie podchodzi. Brakuje mu na dupie jakichś napisów z adresem itp ;) Ogólnie turystyki na najwyższym poziomie :)
 
OP
OP
DarCBR125R

DarCBR125R

Aktywny użytkownik
Reakcje
54 0 0
#85
Dość długo byłem nieaktywny ze względu na brak czasu. Dzisiaj może nie zbyt udane fotki, ale zawsze coś. Na początek nowość tegoroczna:
Solaris Urbino 12



Możesz zrobić fotkę grupową ..Blagusa i Eurolinesa ? Jeśli chodzi o Citaro czerwone Blagusa to mam chyba nawet dwa ale nie jestem pewien do końca .:);)
Tutaj na prośbę fotka. Niestety nie umiałem tego ładnie poukładać, żeby zdjęcie dobrze wyszło.





 

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#86
Ależ pięknie się prezentują w całej grupie:):):) ,gratuluję Ci takiej kolekcji (y).dziękuję bardzo za fotkę :),ale widzę tam parę podwójnych egzemplarzy ..:);)
 

Adrian Henszel

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#93
O ilość robi wrażenie, ja mam niespełna 50 i już problemy z miejscem :D Ale turystyki robią wrażenie - zacznij robić jakieś tematyczne dioramki (dworce, parkingi, fragmenty baz itp) ;) Ale uważaj to uzależnia ;)
 

vianooo

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#95
Genialna baza autokarów ! Ogórek Szwagropola i Setry Blagusa przepiękne nie mogę się napatrzyć zważywszy że mam w zasadzie codziennie styczność z tymi autokarami na żywo. Czy busów nie robisz? Np jakiś Mercedes Sprinter może nadał by się do kolekcji :D
 
OP
OP
DarCBR125R

DarCBR125R

Aktywny użytkownik
Reakcje
54 0 0
#96
Niestety na razie w kolekcji nie posiadam, żadnego busa przerobionego. Dobry pomysł, lecz jak na razie czasu zbyt mało. Nawet na to żeby zdjęcia reszty kolekcji autobusów powrzucać. Bardzo się cieszę, że kolekcja się podoba :)
 
OP
OP
DarCBR125R

DarCBR125R

Aktywny użytkownik
Reakcje
54 0 0
#97
Z racji tego, że mnie tutaj bardzo dawno nie było, a kolekcja się ciągle powiększa. Postanowiłem zapodać coś ze słynnych liniówek za zachodniej granicy. Neoplana Cityliner - Flixbusa oraz Mana Lion's Coach L 20170207_215522.jpg 20170207_215530.jpg 20170207_215542.jpg 20170207_215616.jpg 20170207_215622.jpg 20170207_215632.jpg
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.843 386 20
#98
Ciekawe barwy i fajne miniaturki tych liniowych autobusów zza zachodniej granicy. Mogą się podobać.
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.813 40 1
Zacna ta kolekcja Twoich autobusów(y) tylko trochę cieńkawa ta wcześniesza ich prezentacja, zwłaszcza fotka zbiorowa:(
Ostatnie modele są świetne.(y)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Autobusy 23
Autobusy 18
Autobusy 16
Autobusy 9
Autobusy 4

Podobne wątki