• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Autobusy DanielDz

DanielDz

Nowy użytkownik
Reakcje
54 0 0
#1
Witam wszystkich użytkowników tego forum, jestem kierowcą autokarów jak również kolekcjonerem ich modeli w różnych skalach na razie nie mam ich za wiele ale myślę że z czasem będzie ich przybywać. Na początek rodzina Setr modele 417,515 i 315. Dwie pierwsze w barwach firmy w której pracuję skonwertowane przez ZNTA - Modele autobusów w H0
setra4.jpg
 

Załączniki

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#3
Witaj na forum.
Bardzo ciekawe Setry .
Dwie nowe są kapitalne.
Ja zbieram turystyczne i te dwie widziałbym u siebie w jakichś ciekawych dla mnie barwach..
 
OP
OP
DanielDz

DanielDz

Nowy użytkownik
Reakcje
54 0 0
#5
Dziękuję za komentarze, czas odświeżyć temat więc lecimy:
MAN Lions Coach w barwach Berlin Express trzeba przyznać że rażą w oko krótkie ramiona lusterek.

m.jpg
m3.jpg
m4.jpg
m2.jpg


I jedyny mój autobus miejski w skali 1/87 Solaris Urbino 18 Rietze:
s1.jpg
s3.jpg
s5.jpg
s2.jpg
s4.jpg
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:
OP
OP
DanielDz

DanielDz

Nowy użytkownik
Reakcje
54 0 0
#9
Dziękuję za komentarze, docelowo będę chciał w kolekcji mieć każdą generacje autobusu danej marki, myślę że taka kolekcja będzie efektownie wyglądać jako ozdoba w pokoju, np. Setra od modelu serii 200 po 500 ustawiona od najstarszej do najnowszej. Tak przy okazji może ktoś ma do sprzedania model Setry 315 NF (miejska) albo UL (podmiejska) ?
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.397 68 0
#10
Dziękuję za komentarze, docelowo będę chciał w kolekcji mieć każdą generacje autobusu danej marki, myślę że taka kolekcja będzie efektownie wyglądać jako ozdoba w pokoju, np. Setra od modelu serii 200 po 500 ustawiona od najstarszej do najnowszej. Tak przy okazji może ktoś ma do sprzedania model Setry 315 NF (miejska) albo UL (podmiejska) ?
Dobra idea, ja w pierwszej kolekcji miałem wszystkie opcje Citaro jakie wyszły do 2014, układ drzwi, rodzaj nadwozia, rodzaj napędu....
wierz mi dużo tego było, a teraz pięć lat później jest jeszcze więcej:LOL:, można pisać dużo złego o AWM, ale gdyby nie oni , to seria E4
była by bardzo uboga.
W sprawie setr napisz do Pawła pj-pauli
 
OP
OP
DanielDz

DanielDz

Nowy użytkownik
Reakcje
54 0 0
#11
Dobra idea, ja w pierwszej kolekcji miałem wszystkie opcje Citaro jakie wyszły do 2014, układ drzwi, rodzaj nadwozia, rodzaj napędu....
wierz mi dużo tego było, a teraz pięć lat później jest jeszcze więcej:LOL:, można pisać dużo złego o AWM, ale gdyby nie oni , to seria E4
była by bardzo uboga.
W sprawie setr napisz do Pawła pj-pauli
No troche tego na pewno musiało być, co do AWM dzięki nim mamy też np. Conecto :). Dzięki za radę napiszę :)
 
OP
OP
DanielDz

DanielDz

Nowy użytkownik
Reakcje
54 0 0
#13
Lecimy z tematem dalej: Neoplan N116 model przemalowany przeze mnie w oryginale wyglądał bardziej jak zabawka niż model więc postanowiłem go sobie przemalować wyszło jak wyszło :D nie mam doświadczenia w malowaniu modeli w skali 1/87 jest to mój pierwszy są niedoróbki ale na pewno wygląda lepiej niż w oryginale

Pierwsze zdjęcie modelu przez pomalowaniem, pozwolę sobie umieścić zdjęcie z aukcji gdyż nie zrobiłem mu zdjęć osobiście gdy przyszedł.

neo.png


A teraz Neo po malowaniu:
n1.jpg
n2.jpg
n4.jpg
n55.jpg
n3.jpg
 
OP
OP
DanielDz

DanielDz

Nowy użytkownik
Reakcje
54 0 0
#19
Witam, czas trochę zaktualizować temat o nowe nabytki więc lecimy z dwoma generacjami Mercedesa Citaro w barwach szwajcarskich przewoźników, w planach jest przemalowanie starszej generacji Mercedesa w barwy jednego z zagłębiowskich przewoźników a nowszego w oryginalne barwy Mercedesa takie w jakich wychodziły wersje testowe. Pozdrawiam
cit1.jpg

cit2.jpg
cit3.jpg
cit4.jpg
cit5.jpg
cit9.jpg
cit8.jpg
cit7.jpg
cit6.jpg
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Autobusy 23
Autobusy 18
Autobusy 16
Autobusy 9
Autobusy 4

Podobne wątki