• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Autobusy BVG

OP
OP
marco

marco

Użytkownik
Reakcje
145 1 0
#43
Lotus102 dzięki za miłe słowa. Zajezdnia się rozwija. Czekam na trzy następne autobusy BVG. Jak dojadą pokażę.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.547 386 20
#45
Rodzinna fotka świetna. Gratuluję zebrania takiej kolekcji, no i wytrwałości w wyszukiwaniu tych miniaturek. (y)
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.397 68 0
#47
Witaj,
mam podobnie jak Ty, tylko ja mam ukierunkowanie na Hamburg i przedmieścia.
Ciężki czasy przed Tobą, bo widzę po zbiorowej fotce że te łatwo dostępne już masz, teraz polowanie na rarytasy, a te nie są tanie i ciężko dopaść.
Neoplan bardzo ciekawy, polityka rietze mi się bardzo podoba w zakresie wydawania modeli sprzed lat, nie jesteśmy już skazani tyko na Wikinga.
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.397 68 0
#56
No, i to jest fajne, jak flota to flota, pojazdy "pomocnicze" też(y)
Ja również kupuję jak się da pojazdy techniczne komunikacji z Hamburga, często droższe niż autobusy.
 

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
#57
Również gratuluję tak bogatej kolekcji berlińskich autobusów. Bardzo ciekawe egzemplarze. Gdzie to się łowi takie ?
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.397 68 0
#60
Brekina, klasa sama w sobie jeżeli chodzi o ten typ mercedesa, a z wikinga idzie dużo wyciągnąć w modelach z generacji VoV II, gdyby tak pomalować linie podziału okien, to całkiem fajny model.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Autobusy 23
Autobusy 18
Autobusy 16
Autobusy 9
Autobusy 4

Podobne wątki