• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Autobusy - Brodagaz

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.401 68 0
Reakcje
120 0 0
Przez parę lat polowałem na taki model bo bardzo podobała mi się ta generacja MANa. W końcu się udało i mam jedną sztukę z Wikinga. Niemniej jednak moim zdaniem kolega Lec Go ma rację. Po zakupie trzeba troszkę podłubać przy modelu by wyglądał lepiej.
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.401 68 0
Naprawdę świetny ten model(y), ale nie mogę przeboleć że nie dałeś swojej dyżurnej blondynce trochę potańczyć na tej rurze na tylnim pomoście:LOL::LOL:
Marcin, kto jak nie Ty ?
Czekam, a myślę że czekających będzie więcej:ROFL::ROFL:
 

Jacek T4

Znany użytkownik
Reakcje
1.008 1 0
nie dałeś swojej dyżurnej blondynce trochę potańczyć na tej rurze na tylnim pomoście
Widać że rura była już w użyciu, bo nawet trochę się wygięła od wiszenia na niej:LOL:.

Piękny ten AEC Routemaster z Brekiny, znów świetny model w kolekcji(y).
I można by powiedzieć, że nie spotykany u nas... chociaż trochę ich sprowadzono do Polski w ramach prywatnego importu.
Jeden z takich w sezonie dowozi w Opolu pasażerów na rejs statkiem po Odrze.
http://londynskiautobusopole.pl/
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Autobusy 23
Autobusy 18
Autobusy 16
Autobusy 9
Autobusy 4

Podobne wątki