• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Autobusy - Brodagaz

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
WOW! Piękny... Dobrze, że i do mnie dotarł, bo była by zazdrość. Brekina robi naprawdę kapitalne modele. Jeszcze jakby pomyślała o naszym kraju i poza NRD-owskimi i czechosłowackimi malowaniami, wydałaby parę tych miniaturek w barwach PRL-owskich firm to byłbym bardzo zadowolony.
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.403 68 0
Brekina, klasa sama w sobie, na Twoich fotkach nabiera dodatkowego uroku, bo fabryczne zanim się ukazał nie rzucały na glebę,
niemniej jednak mogli dwie rzeczy zrobić lepiej;
Klapka wlewu płynu chłodzącego większa, oraz kołpaki z przerwami między otworami wentylacyjnymi, tak charakterystyczne dla ikarusów.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
niemniej jednak mogli dwie rzeczy zrobić lepiej;
Więcej rzeczy mogli zrobić lepiej, choćby wycieraczki... Ale ja już się po tylu latach nauczyłem, że trzeba się cieszyć, że mamy modele, które pasują do naszych kolekcji. Może i trochę odstają od rzeczywistości, ale..., jak to ktoś tu na forum powiedział, nie ma modeli idealnych. :) No a dla chętnych, jest to świetna baza do przeróbek... :)
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.403 68 0
Więcej rzeczy mogli zrobić lepiej, choćby wycieraczki... Ale ja już się po tylu latach nauczyłem, że trzeba się cieszyć, że mamy modele, które pasują do naszych kolekcji. Może i trochę odstają od rzeczywistości, ale..., jak to ktoś tu na forum powiedział, nie ma modeli idealnych. :) No a dla chętnych, jest to świetna baza do przeróbek... :)
Co racja to racja, ale nie będę tu koledze zaśmiecał wątku, jak wstawię swoje to sobie elaborat napiszę ;)
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.403 68 0
Codziennie w wolnych chwilach oglądam czyjąś kolekcję, najgorzej z takimi starymi wyjadaczami forumowymi jak Ty,
bo trzeba się naklikać ;)
Gratuluję zbiorów, oby Ci tych stron przybywało ;) Dużo ciekawych modeli, zasadniczo nie zbieram autokarów, chyba że z okresu PRL
typu ikarus itp, ale muszę przyznać że niektóre Neoplany i Setry z lat 80-tych i 90-tych mają swój nieodparty urok.
Szkoda że rietze czy herpa nie robią reedycji wykonanych w dzisiejszych standartach, ale wtedy już trzeba by było coś kupić ;)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Autobusy 23
Autobusy 18
Autobusy 16
Autobusy 9
Autobusy 4

Podobne wątki