• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Autobusy - Brodagaz

28339

Użytkownik
Reakcje
25 0 0
A jak z dokładnością malowania? Patrząc po ostatnich "dokonaniach" firmy Rietze to standardem są niedomalowania na dole modelu, przy zderzakach, tablicach rejstracyjnych itp...
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.842 386 20
No i tu powiem, że Ci zazdroszczę. Od jakiegoś czasu chodzi za mną chęć kupna paru autobusów zza "wielkiego stawu". Bronię się przed tym, ale jak oglądam takie prezentacje, to mi moja silna wola strasznie słabnie... ;) Chyba nadchodzi czas na poszukanie miniaturek tych starych autobusów, które przemierzały amerykańskie highway-e...
Model piękny. Wygląda rewelacyjnie. (y)
Kto go wyprodukował?
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.330 108 2
No i tu powiem, że Ci zazdroszczę. Od jakiegoś czasu chodzi za mną chęć kupna paru autobusów zza "wielkiego stawu". Bronię się przed tym, ale jak oglądam takie prezentacje, to mi moja silna wola strasznie słabnie... ;) Chyba nadchodzi czas na poszukanie miniaturek tych starych autobusów, które przemierzały amerykańskie highway-e...
Model piękny. Wygląda rewelacyjnie. (y)
Kto go wyprodukował?
Producent to Classic Metal Works :)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.842 386 20
Producent to Classic Metal Works :)
Dzięki. Tak się ostatnio właśnie zastanawiałem, bo widziałem na jakiejś aukcji właśnie od nich GreyHounda, a ponieważ zdjęcia były fatalne to się nie zdecydowałem. Ale widzę, na Twoich fotkach, że model wykonany jest naprawdę dobrze. Muszę w takim razie zainteresować się tymi miniaturkami... :)
 

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.810 301 15
O to odważna teza i powiem Ci że nie jeden może Ci do gardła skoczyć :):):)
Haha! A niech skaczą :D jakoś się obronię. Pyskaty jestem, a przy tym mam mandat zawodu zaufania społecznego i moje zdanie z racji wykształcenia kierunkowego w dziedzinie szeroko pojętej estetyki ma wartość nadrzędną. Krótko mówiąc - wiem lepiej co jest ładne :D chyba że na forum mamy absolwenta asp ze statusem twórcy. Ale on nie powie, że autosan jest ładny... A twój amerykaniec jest. Może to nie Pininfarina, ale jest poprawny. ;)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Autobusy 23
Autobusy 18
Autobusy 16
Autobusy 9
Autobusy 4

Podobne wątki