• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Autobusy - Brodagaz

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.550 68 0
Model ma potencjał modelarski, i szczerze mówiąc nawet na tym forum widziałem bardzo fajną konwersję, chyba nawet ich kilka
do Polski zostało sprowadzonych przez różnych prywaciarzy. W tej chwili pod szyldem VK-Modelle jest sprzedawany kit do montażu.
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.410 108 2
Model ma potencjał modelarski, i szczerze mówiąc nawet na tym forum widziałem bardzo fajną konwersję, chyba nawet ich kilka
do Polski zostało sprowadzonych przez różnych prywaciarzy. W tej chwili pod szyldem VK-Modelle jest sprzedawany kit do montażu.
Pytanie czy te kity mają możliwość zamontowania skrętnych kół ?? :) :) :)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.930 386 20
Piękna sprawa z tym autobusem. Sala operacyjna na gumowych kołach... W sam raz dla oddziałów chirurgicznych, które przekształcono w oddziały kowidowe... :LOL::LOL::LOL:
Pierwszy raz widzę taki model i podoba mi się. (y)
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.550 68 0
Tak jak Maciek pisze, na SOR-y jak znalazł w dzisiejszych czasach, pod warunkiem że kierowca jest lekarzem.
Nawiązując do modelu, identyczny tylko w wersji miejskiej i malowaniu VHH przekracza często 50 euro na e-bay.
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.410 108 2
U nas autobusy jeździły obładowane jajkami, kurami i gęsiami. Nikt nie pomyślał że w autobusie można operować. U Niemca jak widać stosowano wszelakie rozwiązania.
Piotrek nie do końca bo jak się zagłębisz w historię Autosana H9 to był on tak zaprojektowany by można było do niego zainstalować nosze w wkłądało się je od przodu autobusu :)
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.409 47 0
To wiem, nawet sam dawałem na forum fotkę Autosana zrobionego na autobus szpitalny dla jakiegoś państwa. Tylko że u nas takich nie zobaczyłeś typowych jak ten z prezentacji.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Autobusy 23
Autobusy 18
Autobusy 16
Autobusy 9
Autobusy 4

Podobne wątki