• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Autobusy - Brodagaz

Mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
WOW! Piękny... Dobrze, że i do mnie dotarł, bo była by zazdrość. Brekina robi naprawdę kapitalne modele. Jeszcze jakby pomyślała o naszym kraju i poza NRD-owskimi i czechosłowackimi malowaniami, wydałaby parę tych miniaturek w barwach PRL-owskich firm to byłbym bardzo zadowolony.

Tomek M.

Aktywny użytkownik
Brekina, klasa sama w sobie, na Twoich fotkach nabiera dodatkowego uroku, bo fabryczne zanim się ukazał nie rzucały na glebę,
niemniej jednak mogli dwie rzeczy zrobić lepiej;
Klapka wlewu płynu chłodzącego większa, oraz kołpaki z przerwami między otworami wentylacyjnymi, tak charakterystyczne dla ikarusów.

Mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
niemniej jednak mogli dwie rzeczy zrobić lepiej;
Więcej rzeczy mogli zrobić lepiej, choćby wycieraczki... Ale ja już się po tylu latach nauczyłem, że trzeba się cieszyć, że mamy modele, które pasują do naszych kolekcji. Może i trochę odstają od rzeczywistości, ale..., jak to ktoś tu na forum powiedział, nie ma modeli idealnych. :) No a dla chętnych, jest to świetna baza do przeróbek... :)

Tomek M.

Aktywny użytkownik
Więcej rzeczy mogli zrobić lepiej, choćby wycieraczki... Ale ja już się po tylu latach nauczyłem, że trzeba się cieszyć, że mamy modele, które pasują do naszych kolekcji. Może i trochę odstają od rzeczywistości, ale..., jak to ktoś tu na forum powiedział, nie ma modeli idealnych. :) No a dla chętnych, jest to świetna baza do przeróbek... :)
Co racja to racja, ale nie będę tu koledze zaśmiecał wątku, jak wstawię swoje to sobie elaborat napiszę ;)

Tomek M.

Aktywny użytkownik
Codziennie w wolnych chwilach oglądam czyjąś kolekcję, najgorzej z takimi starymi wyjadaczami forumowymi jak Ty,
bo trzeba się naklikać ;)
Gratuluję zbiorów, oby Ci tych stron przybywało ;) Dużo ciekawych modeli, zasadniczo nie zbieram autokarów, chyba że z okresu PRL
typu ikarus itp, ale muszę przyznać że niektóre Neoplany i Setry z lat 80-tych i 90-tych mają swój nieodparty urok.
Szkoda że rietze czy herpa nie robią reedycji wykonanych w dzisiejszych standartach, ale wtedy już trzeba by było coś kupić ;)

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Autobusy 23
Autobusy 18
Autobusy 16
Autobusy 9
Autobusy 4