• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Autobusy - Autokary [PJ-Pauli]

pj-pauli

Znany użytkownik
Reakcje
142 8 0
#1
Pozwolę sobie co jakiś czas wrzucić jakiś bus do prezentacji.

Na początek Setra 215 HD, którą zakupiłem niedawno i wreszcie taką jaką chciałem, bez reklam :)



 
OP
OP
pj-pauli

pj-pauli

Znany użytkownik
Reakcje
142 8 0
#4
I cierpiący na to co zawsze...brak lusterek i wycieraczek.
No tu akurat był strzał w dziesiątkę bo lusterka i wycieraczki leżą grzecznie w pudełku i to była niespodzianka po zakupie... :) a ja i tak nie montuje :) poza tym w tych modelach Setra, trzeba miec "pewną łapę" bez drgawek :p , bo można łatwo zababrać model przy montażu szczególnie wycieraczek :/
 

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.455 158 2
#5
No tu akurat był strzał w dziesiątkę bo lusterka i wycieraczki leżą grzecznie w pudełku i to była niespodzianka po zakupie... :) a ja i tak nie montuje :) poza tym w tych modelach Setra, trzeba miec "pewną łapę" bez drgawek :p , bo można łatwo zababrać model przy montażu szczególnie wycieraczek :/
No to powiem, że wielkie zaskoczenie dla mnie.
Masz rację nie montuj ich, potrzebują mało kleju a przy przestawianiu zawsze coś odpada i później jest problem.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
#8
Autobus bez napisów to rzadkość w naszej skali. Tym bardziej gratuluję nabytku. (y)
 
OP
OP
pj-pauli

pj-pauli

Znany użytkownik
Reakcje
142 8 0
#10
Dziś model który trafił do mnie dzięki uprzejmości jednego z kolekcjonerów, za co bardzo mu dziękuję.

Jelcz w barwach Wrocławskiego MPK (jeszcze na starych tablicach, ale autobus ten jeździ jeszcze po Wrocławiu, ale już na białych blachach DW)







 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
#11
Wykonanie bardzo fajne tego Jelcza. Mógłby ktoś zrobić większą serię tych Jelczy na sprzedaż. Podoba mi się.
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.346 47 0
#13
Nie znosiłem jeżdzić tymi Jelczami jak jeszcze podobne były w Warszawie.Koszmar to mało powiedziane, szczególnie oparcia siedzeń gdzie pasażerowie obijali się plecami.Model bardzo ładnie wykonany, barwy też mogą być, zblizone do warszawskich.:D
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Autobusy 23
Autobusy 16
Autobusy 1180
Autobusy 9
Autobusy 4

Podobne wątki