• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Autobusy Adriana

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.674 67 1
Tyłem bardzo na mana wygląda . Ogólnie bardzo fajne i finezyjne malowanie ma , mi sie podoba . Przydałyby by się zdjęcie modeli z bliższej odległości żeby można było je lepiej oceniać .
 

28339

Użytkownik
Reakcje
25 0 0
Widzę udało Ci się zrobić Mana SG242, nieźle, ja miałem w budowie dwa takie O405G na bazie Wikinga, z przegubami Rietze, ale ostatecznie oba zostały pocięte na złom po wypuszczeniu przez Rietze fabrycznych przegubów:D
 
OP
OP
Adrian Henszel

Adrian Henszel

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
Jak go tylko zobaczyłem wiedziałem, że muszę go mieć - cóż mimo, że opinie są różne to ta konstrukcja mi się podoba - do tego model w realnym "premierowym" malowaniu - perfekcja.

Tak więc jest:




Sam model mimo, że dość ubogi w detale sprawia wrażenie ładnie wykonanego, jest to co powinno być - fakt mógłby być z dwie dychy tańszy, zwłaszcza, że można go nabyć na stronie producenta autobusów, gdzie "zwykła" osiemnastka kosztuje około 60 zeta - tyle, że to nowość i musi kosztować, pewnie za parę miesięcy będzie taniej - tym niemniej gorąco polecam.

A podsumowując życzę wszystkim oglądaczom wesołych świąt, spełnienia marzeń i dalszego trwania w swojej pasji - a szczególności zdrowia, bo bez tego ani rusz ;) Wesołych!
 

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
Na początku szokował linią nadwozia ale z czasem coraz bardziej mi się podoba nowy Solaris:) ,może kiedyś wypuszczą w Warszawskim malowaniu :).ale i tak na pewno krótka i długa wersja zagoszczą i u mnie .:)(y)
 

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.455 158 2
Na początku szokował linią nadwozia ale z czasem coraz bardziej mi się podoba nowy Solaris:) ,może kiedyś wypuszczą w Warszawskim malowaniu :).ale i tak na pewno krótka i długa wersja zagoszczą i u mnie .:)(y)
Jeśli kupią do Wawy najnowsze wersje to pewnie zobaczymy i w tym malowaniu.
Na tą chwilę zbliżone kolory mamy w Grudziądzu.

solarisn.jpg
solaris2.jpg
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Autobusy 23
Autobusy 18
Autobusy 16
Autobusy 9
Autobusy 4

Podobne wątki