• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Autobusy Adriana

Adrian Henszel

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Naoglądałem się Waszych kolekcji i postanowiłem ukazać także swoją - osobiście w "ha-zerówce" kolekcjonuje autobusy i to one są u mnie podstawą - na chwilę obecną mam ich 34 i stopniowo będę je tutaj prezentował seriami. Większość moich modeli jest w stanie fabrycznym, gdyż takie mi się bardziej podobają, chociaż niektóre zostały poddane drobnym modyfikacjom. Na starcie Berlińczyki:







Jutro kolejna seria.
 

28339

Użytkownik
Reakcje
25 0 0
#2
Berlińczyki to bardzo wdzięczny temat:) - co więcej, na rynku jest dostępnych wiele modeli. Unikam tylko tych produkcji Wikinga, bo już mocno odstają jakością od produkowanych obecnie...
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.825 386 20
#3
Ciekawy temat się zapowiada. Szkoda tylko, że dajesz po jednej fotce każdego modelu. Warto byłoby zobaczyć pozostałe boki tych autobusów. Te pokazane bardzo ciekawie się prezentują na tle tych budynków.
 
OP
OP
Adrian Henszel

Adrian Henszel

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#8
No to dziś dużo obszerniejsza relacja czyli przegubowce. Na starcie Citaro, które jest moim pierwszym modelem w H0 - od niego wszystko się zaczęło i dalej już jakoś się potoczyło:











Ten ostatni na fotce wyszedł fatalnie, na żywo nie wygląda tak źle :confused:

Do tej pory serwowałem same pojazdy miejskie - jutro czas na turystyczne ;)
 

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#9
Widzę piękną kolekcję .Wszystkie mi się bardzo podobają ,super Many piętrusy ,Setry ,super jest hybrydowy Solaris i reszta równierz ,tak prawdę mówiąc to wszystkie bym chciał mieć do swojej kolekcji ..czekam na następne .(y)(y)(y)
 
OP
OP
Adrian Henszel

Adrian Henszel

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#12
To jest model firmy SES po malowaniu własnym - dostępny jako golas w sklepie modelarskim Gama - zaraz po turystykach zapodam całą serię 10 modeli Ikarusów z tym, że w wersji krótkiej ;)
 
OP
OP
Adrian Henszel

Adrian Henszel

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#13
No to dziś obiecywane turystyki w ilości sztuk czterech:





Ostatni zaprezentowany Neoplan docelowo znajdzie się na mojej makiecie w scence z wysiadającymi pasażerami - wiadomo wyciąganie bagaży itp - stąd otwarta klapa. Model wymaga jeszcze nieco dopracowania - choćby sam luk bagażowy - ale zyska także oświetlenie - migające światła awaryjne i świecące pozycyjne.

A jutro zamykające całą serię 10 Ikarusów 260 i pochodnych.
 

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#14
Pierwszy Man wygrywa prezentację ..:),drugi Manik ciekawy z tym otwieranym lukiem bagażowym ..Setra na trzecim miejscu .
 
OP
OP
Adrian Henszel

Adrian Henszel

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#16
No to dziś finalizujemy pokaz - ostatnie 10 modeli na taśmę:










I dwa obrzyny:




I tym samym to na tyle, jeśli chodzi o moje autobusy - jak coś się nowego pojawi to na pewno będę się chwalił ;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.825 386 20
#19
Fajne te Twoje busy. Szkoda tylko, że na raz takie ilości pokazujesz. No i szkoda, że tylko po jednej fotce każdego modelu. Fajnie byłoby obejrzeć je z kilku stron.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Autobusy 23
Autobusy 18
Autobusy 16
Autobusy 9
Autobusy 4

Podobne wątki