• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Autobusy 1:72

Railways

Znany użytkownik
Reakcje
931 15 0
#42
Ciekawy model Ikarusa, nawet fajnie wykonany(y) Atlas robi dobre modele w metalu. Sam mam kilka tej firmy. Wozy strażackie robią świetnie, podobnie cięzarówki.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
#46
Fajny jest ten Ikarus. Podoba mi się. Szkoda, że w naszej skali to trzeba robić sobie takie malowanie samemu.
 

Railways

Znany użytkownik
Reakcje
931 15 0
#47
Ikarus 256 ciekawie zrobił go Atlas. szkoda tylko, że bagażnik z tyłu jest nie otwierany. Podwozie można odkręcić, żeby np wsadzić figurki czy nie bardzo? Masz może IFA H6B również z Atlasu?
 
OP
OP
Woyt13

Woyt13

Nowy użytkownik
Reakcje
12 0 0
#48
Jesli chodzi o otwieranie podwozia to prawdę mówiąc nie grzebałem przy tym. A IFa H6B - tak posiadam - pewnie za jakiś czas jego zdjęcie się pojawi także
 

Jacek765

Znany użytkownik
GGM
SMK Katowice
NAMR
Reakcje
3.272 61 2
#49
Wczoraj na giełdzie jeden gostek miał do sprzedania kilka autobusów z tej kolekcji i była IFA H6. Nie pytałem o ceny bo nie jestem zwolennikiem tej skali i mam tylko to co ukazało się w KAP plus ogórek z Atlasa
 

Jacek765

Znany użytkownik
GGM
SMK Katowice
NAMR
Reakcje
3.272 61 2
#52
Niestety nie pamietam jakie miał. Czy były dwa modele IFA H6 w tej kolekcji? Zapamiętałem jeszcze Mercedesa z lat 30-tych i taki czarny chyba austriacki autobus z długa mordką chyba z lat 50-tych.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
#59
Kiedyś to robili autobusy. Od razu widać, że mają duszę. Bardzo fajna kolekcja. (y)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:72 27
Skala 1:72 8

Podobne wątki