• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Autobusy 1:72 Kamila

Reakcje
0 0 0
#1
Cześć wszystkim będę tutaj prezentował moją kolekcję autobusów tych starszych :) Dzisiaj zacznę od IFA H6. Trochę tego jest więc będe wrzucał często :)

IMG_2702.JPG

IMG_2703.JPG

IMG_2705.JPG

IMG_2704.JPG
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.558 386 20
#3
Bardzo ciekawa ta Ifa. Fajną masz dioramkę do pokazywania modeli. Przemaluj tylko ten słup ze światłami na jakiś szary albo czarny, bo biały nijak się ma do rzeczywistości.
 

Railways

Znany użytkownik
Reakcje
929 15 0
#5
Model świetny(y) Może by warto pozbyć się plastikowych drzewek i zakupić trochę bardziej realne. Jakieś parkowe np;) Parowóz bardzo mi się podoba jakiej to firmy jest? Wagony piętrusy może strzel pare fotek, chetnie bym sobie pooglądał. Strzel na tle jakiegoś autobusu i będzie ok.
 
OP
OP
kamro22
Reakcje
0 0 0
#6
Model świetny(y) Może by warto pozbyć się plastikowych drzewek i zakupić trochę bardziej realne. Jakieś parkowe np;) Parowóz bardzo mi się podoba jakiej to firmy jest? Wagony piętrusy może strzel pare fotek, chetnie bym sobie pooglądał. Strzel na tle jakiegoś autobusu i będzie ok.
Oki nie będzie problemu :)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.558 386 20
#8
Bardzo ciekawe te staruszki. W ogórku tylko lustra mi trochę nie pasują. Poza tym to wygląda dobrze.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:72 27
Skala 1:72 90

Podobne wątki