• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Autobus Solaris U12 MZA Warszawa od VK Modelle i Toysandmodels.pl

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.404 47 0
#31
Będzie trzeba pomalować siedzenia na czerwono, ale ogólnie wykonane świetnie.Mam nadzieję że Adam namówi Cię na zrobienie jeszcze kilku fajnych modeli.Hybryda w warszawskim malowaniu jest ładna a do tego VK Modelle taką wersję robi.
 

RYSA13

Znany użytkownik
Reakcje
37 4 0
#33
Witam Wszystkich.
Myślę że założyciel tematu nie będzie miał mi za złe, że zrobię mu troszku bałaganu w temacie ;).
Jak większość wie autobusy są mi obce po prostu to nie moja działka ale postanowiłem zakupić model w wersji "DW.WSCHODNI (KIJOWSKA) linia 123" i z czystym sumieniem wszystkim serdecznie polecam model tego autobusu tym którzy się jeszcze nie zdecydowali lub mieli jakieś obawy co do jakości. Dawno nie miałem do czynienia z modelem tak dobrze dopracowanym, jakość nadruków i ich ilość jest powalająca, a w szczególności że jest to tzw. "Polonik" i wiemy jak firmy produkujące modele podchodzą do tematu "PL modeli". Naprawdę model jest wykonany na bardzo wysokim poziomie z wieloma szczegółami ...jak i nie ze wszystkimi :D. Moim skromnym zdaniem, model pomimo długiego terminu oczekiwania na wypuszczenie go na światło dzienne i tak jak pisał Kolega Irokez (powinien mieć czerwone siedzenia), to zasługuje na nominację do modelu roku jako "Polonik 2015".
Duże brawa należą się Koledze Pawłowi znanemu jako "pj-pauli" :podstepny: który czuwał nad całym projektem czyli Firmie "toysandmodels" jak i Firmie "VK Modelle" za świetnie wykonany model (y).
A model przyprowadziłem sobie osobiście :ROFL:.
P.S. Sorki za ogólny chaos fotograficzny - robione na szybko telefonem.

A1.jpg
A2.jpg
A3.jpg
A4.jpg
A5.jpg
A6.jpg
A7.jpg
A8.jpg
A9.jpg
A10.jpg
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.330 108 2
#34
Witam Wszystkich.
Myślę że założyciel tematu nie będzie miał mi za złe, że zrobię mu troszku bałaganu w temacie ;).
Jak większość wie autobusy są mi obce po prostu to nie moja działka ale postanowiłem zakupić model w wersji "DW.WSCHODNI (KIJOWSKA) linia 123" i z czystym sumieniem wszystkim serdecznie polecam model tego autobusu tym którzy się jeszcze nie zdecydowali lub mieli jakieś obawy co do jakości. Dawno nie miałem do czynienia z modelem tak dobrze dopracowanym, jakość nadruków i ich ilość jest powalająca, a w szczególności że jest to tzw. "Polonik" i wiemy jak firmy produkujące modele podchodzą do tematu "PL modeli". Naprawdę model jest wykonany na bardzo wysokim poziomie z wieloma szczegółami ...jak i nie ze wszystkimi :D. Moim skromnym zdaniem, model pomimo długiego terminu oczekiwania na wypuszczenie go na światło dzienne i tak jak pisał Kolega Irokez (powinien mieć czerwone siedzenia), to zasługuje na nominację do modelu roku jako "Polonik 2015".
Duże brawa należą się Koledze Pawłowi znanemu jako "pj-pauli" :podstepny: który czuwał nad całym projektem czyli Firmie "toysandmodels" jak i Firmie "VK Modelle" za świetnie wykonany model (y).
A model przyprowadziłem sobie osobiście :ROFL:.
P.S. Sorki za ogólny chaos fotograficzny - robione na szybko telefonem.

Zobacz załącznik 327146 Zobacz załącznik 327147 Zobacz załącznik 327148 Zobacz załącznik 327149 Zobacz załącznik 327150 Zobacz załącznik 327151 Zobacz załącznik 327152 Zobacz załącznik 327153 Zobacz załącznik 327154 Zobacz załącznik 327155
To już mogłeś pomalować te fotele na czerwono :LOL:;)
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.404 47 0
#36
Zdjęcia nie oddają wszystkiego.Modele rewelacyjne, bogate w bardzo wyraźne oznaczenia.Trochę czerwonej farby na siedzenia, washa na zewnątrz i gęba mi się cieszy.:D
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.842 386 20
#38
Też właśnie przed paroma godzinami dotarły i moje. Przyznaję, że zrobione są naprawdę rewelacyjnie. Bardzo dużo szczegółów i oznaczeń. Jeszcze raz dziękuję Pawle.
Teraz czekamy na wersję z Gdyni. :)
 

Podobne wątki