• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Autobusów kilka...

OP
OP
toiowo

toiowo

Znany użytkownik
Reakcje
210 1 0
#42
Tego autobusu chyba nie trzeba nikomu przedstawiać - przegubowy autobus międzymiastowy to rozwiązanie już bardzo rzadko spotykane. Trzeba jednak przyznać, że oprócz przedstawionej Kassbohrer-Setra Regional SG221UL na świecie jeździ jeszcze kilka(naście?) przedstawicieli innego, ciekawego wynalazku, niestety niespotykanego w naszej skali - czyli przegubowego autobusu piętrowego Neoplan Jumbocruiser. Model Setry wykonała Herpa, akcesoria oczywiście są!

fullsizeoutput_22c1.jpeg

fullsizeoutput_22c2.jpeg

fullsizeoutput_22c0.jpeg

Pozdrawiam!
 
OP
OP
toiowo

toiowo

Znany użytkownik
Reakcje
210 1 0
#47
Dziękuję za komentarze.

Bundesbus to nieistniejący już austriacki przewoźnik regionalny działający w tym kraju w latach 1988-1997. Autobus przedstawiony na zdjęciu to ÖAF/Graf&Stift Bundesbus. Jest o tyle ciekawy, że jest to produkt rdzennie austriacki (rozwinięcie skrótu ÖAF to Österreichische Automobil-Fabrik). Przedsiębiorstwa te zostały przejętę w 2001 roku przez grupę MAN. Model w stanie kolekcjonerskim, posiada oryginalne pudełko i wszystkie akcesoria.

fullsizeoutput_22c6.jpeg

fullsizeoutput_22c5.jpeg

fullsizeoutput_22c8.jpeg

fullsizeoutput_22c4.jpeg


Pozdrawiam!
 
OP
OP
toiowo

toiowo

Znany użytkownik
Reakcje
210 1 0
#50
Jako Krakus nie mogłem nie mieć tego modelu w kolekcji. Solaris Urbino U12 IV w malowaniu MPK Kraków już trochę miesięcy jest dostępny, ale ja dorobiłem się go stosunkowo niedawno. W każdym razie biało - niebieska flota rośnie w siłę. ;)

fullsizeoutput_22b5.jpeg

fullsizeoutput_22b6.jpeg

fullsizeoutput_22b4.jpeg

Pozdrawiam!
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#51
Cóż, model znany i widziany już chyba przez każdego, ale oczywiście warty posiadania. Brakuje mi tylko w nim dużego napisu Euro 6 z tyłu tak jak mają niektóre w rzeczywistości, zdecydowanie ubarwiło by to ten model.
 
OP
OP
toiowo

toiowo

Znany użytkownik
Reakcje
210 1 0
#54
Kolejna Setra S228DT Imperial dołączyła kolekcji, tym razem w malowaniu Deutsche Bundesbahn. Są to jednocześnie pierwsze próby zdjęć robionych w tzw. namiocie bezcieniowym.

fullsizeoutput_2e9f.jpeg

fullsizeoutput_2e82.jpeg

fullsizeoutput_2e7f.jpeg

fullsizeoutput_2e99.jpeg

fullsizeoutput_2e9e.jpeg

fullsizeoutput_2e80.jpeg

fullsizeoutput_2e81.jpeg

fullsizeoutput_2e98.jpeg

Pozdrawiam!
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Autobusy 3
Autobusy 80
Autobusy 118

Podobne wątki