• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Autobahn A Zwei, czyli kolekcja Ciemnego

Ciemny

Aktywny użytkownik
Reakcje
857 6 1
#1
Witam,
Postanowiłem założyć nowy temat, w którym prezentował będę wszystkie modele wchodzące w skład mojej niewielkiej kolekcji w skali 1:87

#001 MB Actros MP4 StreamSpace [ rej. WGM 90X1 ] + Chłodnia Schmitz SKO 24/L [ rej. WOT 96K0 ]



Modele bazowe: Herpa dostarczone przez: Toys and Models
Kalkomanie: projekt AK Models, druk DecalPrint
Wykonanie: AK Models
 

stu

Użytkownik
Reakcje
26 0 0
#3
Model jest świetny, baaardzo dużo szczegółów, zarówno ciągnik, jak i naczepa, świetna robota!
 

DyrdekHz

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
#6
Zapowiada się świetny wątek, w mojej tematyce. Marpole bardzo fajny temat na modele ale jestem ciekaw co zobaczę w następnej prezentacji. :)
 

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
#10
Kapitalnie zwaloryzowany model.Bardzo lubię ciężarówki z Marpolu.Z niecierpliwością czekam na kolejne prezentacje.
 

oltrans

Znany użytkownik
Reakcje
37 0 0
#12
Mar pole świetnie ci wyszły,dużo szczegółów i detali zrobiłeś.Tylko jedna rzecz mnie kuje w oczy a chodzi o obudowy lusterek wyglądają na niedomalowane.
 

maciek66

Znany użytkownik
Reakcje
635 4 0
#15
Ogólnie fajnie wyszedł, ten "brudzing"tak średnio mi się podoba ale bardzo duży plus za drzwi w naczepie zawiasy itp.:)
 

IgorS

Aktywny użytkownik
Reakcje
174 2 0
#17
Choć nie jestem miłośnikiem pobrudzonych modeli, to jakość wykonania na na prawdę wysokim poziomie. MP4 to dobra podstawa do modyfikacji i przeróbek! :)