• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Auto Service z PRL-u - warsztat Adama

lokfan

Znany użytkownik
Adamie zdjęcia są moje, ale zdjęcia "od zadka" niestety nie da się zrobić . Wózek jest dosunięty do ściany oś , bez powietrza w kołach. jedna szyba wybita, ogólnie przykry widok. Mimo niedawnego malowania wymaga czyjejś opieki i interwencji. szkoda, ze taki unikat jest właściwie porzucony.

xxx

Aktywny użytkownik
Podziwiam piękno Syren i żałuję, że nie udało mi się zakupić. Przegapiłem temat bo niestety byłem zajęty innymi problemami.
O pięknie modeli zostało już napisane to co ja bym chciał napisać. Ja doceniam za włożony czas, chęci i samozaparcie przy projekcie i budowie nie łatwej konstrukcji. To fantastyczne modele. Gratuluję.

OP
OP
adamwyt

adamwyt

Znany użytkownik
Adamie zdjęcia są moje, ale zdjęcia "od zadka" niestety nie da się zrobić . Wózek jest dosunięty do ściany oś , bez powietrza w kołach. jedna szyba wybita, ogólnie przykry widok. Mimo niedawnego malowania wymaga czyjejś opieki i interwencji. szkoda, ze taki unikat jest właściwie porzucony.
Szkoda że niszczeje. To prawdopodobnie jedyny zachowany egzemplarz w Polsce.

Zdjęcie jeszcze ciekawszego egzemplarza pokazane było 13lat temu na Odkrywca.pl https://forum.odkrywca.pl/topic/324976-samochód-stal/

A8F7029F-D574-46A1-8709-DC99E627E2C7.jpeg

To na 99% jest wrak wersji spalinowej, której powstało tylko 2 lub 3 sztuki. Szkoda że nie wszedł do produkcji. Mógłby być konkurencją dla Multicara.

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 4
W robocie 29
W robocie 116
W robocie 404
W robocie 7