• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Auta pod moim okiem

oko21

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
#1
Chciałbym przedstawić Wam powoli odradzającą się kolekcję moich modeli. Jeszcze w 2012 roku mój zbiór liczył kilkadziesiąt sztuk. Ze względu na przeciwności losu musiałem się ich pozbyć. Teraz wracam do modelarstwa i wznawiam moje zbieractwo. Na początek dwa modele, które zostały ze mną z tamtego czasu.
1. Skoda Octavia kombi (IGRA)
DSC_0272.JPG DSC_0274.JPG DSC_0273.JPG
2. Opel Corsa (Herpa)
DSC_0271.JPG DSC_0269.JPG DSC_0270.JPG

Jadą do mnie kolejne nabytki, więc niebawem ciąg dalszy.
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#2
Bardzo ładne modele na początek, od zwykłych osobówek warto zacząć. Życzę wytrwałości w kolekcjonowaniu miniaturek w najbardziej rozsądnej skali :) Niebieska Corsa ładnie się prezentuje na ciekawej dioramie codziennych realiów.
Wiem coś o pozbywaniu się dużej kolekcji ze względu na przeciwności (jak napisałeś). Te hobby się kocha na zawsze i zwów się do niego powraca. Gratuluję świetnego podejścia do tematu i oby kolekcja z dnia na dzień rosła w sile 1/87 :)
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#4
Diorama i stworzenie realnego klimatu znacznie lepsze niż dostawczy model włoskiego Ducato. Malowanie bardzo ciekawe pasujące do klimatów lat 80/90-tych ;)
 
OP
OP
oko21

oko21

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
#5
michal80, dziękuję za uznanie dla mojej 15 letniej dioramy. Fakt, że Ducato nie należy do najlepszych modeli, ale nie mogłem sobie odmówić jego kupna. Zastanawiam się nad jego przeróbką na kampera.
 

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#6
Witaj .mi także podoba się twoja diorama..widać dużo szczegułów co daje jej smaczku ..z aut pokazanych Ducato wygrywa prezentacje
 
OP
OP
oko21

oko21

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
#7
lotus102, dziękuję za uznanie.
Kolejny model zasilił moją odradzającą się kolekcję. Model moim zdaniem średni, wymagający trochę pracy przed ustawieniem na dioramie.Ale jako "fiatomaniak" nie mogłem sobie odmówić.
Fiat Cinquecento rocznik 1991 (Herpa minikit)
DSC_0006.JPG DSC_0008.JPG DSC_0005.JPG DSC_0011.JPG
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#10
Cinquecento całkiem dobrze wypadł z tym dwu kolorowym malowaniu plastikowych elementów. Natomiast VW T4to obowiązkowa pozycja w skali 1/87. Niebieski busik jest rewelacyjny.
 

toiowo

Znany użytkownik
Reakcje
210 1 0
#12
Dwukolorowe Cinquecento jest bardzo fajne, sam posiadam takie - tyle, że żółto - czarne. Z całej kolekcji natomiast najbardziej podoba mi się Skoda Octavia Kombi - być może też kiedyś u mnie zagości.;)