• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Audi by Luc

Luc

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Witam po chwili nieobecności w H0 świecie :)

Na początek trochę starych fotek, bo na nowe czasu brakuje, a i w międzyczasie niestety zbyt wiele modeli nie przybyło.

W tym temacie będą wyłącznie modele spod znaku połączonych czterech pierścieni.

Ad meritum:

1. Audi Quattro (Herpa) bo modelarskim "liftingu"
DSC-0581.jpg
DSC-0583.jpg
DSC-0584.jpg


2. Audi A1 (Herpa)
DSC-0014.jpg
DSC-0015.jpg
DSC-0016.jpg


3/4. Audi A1 Sportback (Herpa). Specjalne wydanie, które pojawiło się w chwili premiery pojazdu w 1:1

DSC-0018.jpg
DSC-0019.jpg
DSC-0020.jpg
DSC-0021.jpg
DSC-0023.jpg
DSC-0024.jpg


cdn...
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.565 386 20
#3
Bardzo ciekawe te audiki. Zarówno Quattro, jaki i A1 wyglądają bardzo dobrze. Herpa jak chce, to się postara.
 

wojbra1

Aktywny użytkownik
Reakcje
5 0 0
#7
Mój ulubiony temat :D, tak czekałem kiedy wreszcie na tym forum będzie kolekcja no i wreszcie można oglądać chyba największą kolekcję Audi.
 
OP
OP
Luc

Luc

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#8
Dzięki za opinie :) .

wojbra1
Ta moja kolekcja to znów, za duża nie jest. Pamiętam, że u Ciebie gości kilka fajnych smaczków :) . Może Ci się kiedyś znudzą ;) .

5. Audi Duo. Model również jak poprzednie A1 Sportback, pochodzi ze specjalnego wydania, do którego to dołączono młodszego brata. Audi Duo, to hybryda :) (Rietze)

DSC-0041.jpg
DSC-0039.jpg
DSC-0042.jpg


6. Młodszy brat, to Audi Q5 (Herpa)

DSC-0036.jpg
DSC-0034.jpg
DSC-0038.jpg



7. Na deser klasyk - Audi Coupe (Herpa), zmodernizowane przez jednego z forumowych kolegów

DSC-0047.jpg
DSC-0048.jpg
DSC-0050.jpg


cdn...
 

wojbra1

Aktywny użytkownik
Reakcje
5 0 0
#10
U mnie to specjalnych ciekawostek nie ma, ale teraz u Ciebie znów widać jakie model masz, nie dostępne od tak są, kiedyś się przymierzałem do takich ale cena mnie odstraszyła szybko. Świetne modele, Duo z racji tego, że jest no i Q5, bardzo fajne modele, tamto S2 to praca forumowa :D. Cóż czekam na kolejne prezentacje.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody osobowe 42
Samochody osobowe 5
Samochody osobowe 9
Samochody osobowe 199

Podobne wątki