• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

ASTRO skleja

grzes_rr

Znany użytkownik
Reakcje
4.693 6 1
Genialnie to wszystko wygląda! Kierowcy są różnorodni i to mi się podoba, piękna flota (y) Co do świateł to jestem na tak, ale patrząc na godziny o których wstawiasz posty to zaczynam się martwić o Twój zdrowy sen ;)
 
OP
OP
Astro

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.810 301 15
czyli 2:1 :D

patrząc na godziny o których wstawiasz posty to zaczynam się martwić o Twój zdrowy sen
ja już zapomniałem co to zdrowy sen... zdarza mi się o 20-tej paść jak bela i spać do... 3 nad ranem.

Tak czy siak modele i tak są extra !
dzięki wielkie
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.813 40 1
Robota wręcz wzorcowa. (y)Jeśli zasilanie na pace i bez kabelków to robić. Czy wszystkie już rozdysponowane? Bo chętnie bym choć jednego postawił u siebie;)
 
OP
OP
Astro

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.810 301 15
Dzięki wielkie, koledzy, za komentarze i porady. Będą światła ale nie we wszystkich modelach. Ale pomału, póki co 8 kabin dostało lusterka. Dla jednej zabrakło. Ale też się doczeka :)
PSX_20190416_020449.jpg
 
OP
OP
Astro

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.810 301 15
Eee.... Niee.. Wszystko ma swój czas. Jak znudzi mnie jedno, wracam do innego. Czasem okoliczności decydują za mnie, bo a to komputer jest zajęty i 3D leży odłogiem, a to pokój "luterski" ktoś mi zajmie, a to farby braknie na jedno, a jest na coś innego itd.
Gdybym na warsztacie miał jedną rzecz, nigdy bym jej nie zrobił. A tak możliwe, że nigdy nie zrobię wielu rzeczy... :D ale możliwe też, że zrobię wszystkie. ;)
 
OP
OP
Astro

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.810 301 15
Haha, trzeba się zarażać od Adama, bo ten zaczyna i kończy (pojęcia nie mam jak).
A mnie korcą kopareczki, które leżą i wołają: zajmij się nami. Kamazy szepcą z pudełek, że chcą wyjść, Jelczyki i Żuczki od Piota drapią w wieczka. Tatry, Pragi , Ify... Tyle nowych ciekawych modeli... Ale nic nie zaczynam, bo wstyd trochę... Mam noworoczne postanowienie i póki co dzielnie się trzymam i prawie nic nie rozgrzebuję nowego przed ukończeniem czegoś innego...
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.813 40 1
Model świetny:eek:(y) I chętnie widziałbym go na moim placu budowy;)
Lecz patrząc na godzinę piblikacji postu i wielu poprzednich to mam obawy o Twoje zdrowie. Chyba, że Ty jakiś Robocop lub cuś podobnego jesteś;):p:D
Wypoczynku i spokoju Ci na ten Świąteczny czas życzę:)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 104
W robocie 24
W robocie 51
W robocie 204
W robocie 18

Podobne wątki