• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

ASTRO skleja

grzes_rr

Znany użytkownik
Genialnie to wszystko wygląda! Kierowcy są różnorodni i to mi się podoba, piękna flota (y) Co do świateł to jestem na tak, ale patrząc na godziny o których wstawiasz posty to zaczynam się martwić o Twój zdrowy sen ;)

OP
OP
Astro

Astro

Znany użytkownik
czyli 2:1 :D

patrząc na godziny o których wstawiasz posty to zaczynam się martwić o Twój zdrowy sen
ja już zapomniałem co to zdrowy sen... zdarza mi się o 20-tej paść jak bela i spać do... 3 nad ranem.

Tak czy siak modele i tak są extra !
dzięki wielkie

OP
OP
Astro

Astro

Znany użytkownik
Dzięki wielkie, koledzy, za komentarze i porady. Będą światła ale nie we wszystkich modelach. Ale pomału, póki co 8 kabin dostało lusterka. Dla jednej zabrakło. Ale też się doczeka :)
PSX_20190416_020449.jpg

OP
OP
Astro

Astro

Znany użytkownik
Eee.... Niee.. Wszystko ma swój czas. Jak znudzi mnie jedno, wracam do innego. Czasem okoliczności decydują za mnie, bo a to komputer jest zajęty i 3D leży odłogiem, a to pokój "luterski" ktoś mi zajmie, a to farby braknie na jedno, a jest na coś innego itd.
Gdybym na warsztacie miał jedną rzecz, nigdy bym jej nie zrobił. A tak możliwe, że nigdy nie zrobię wielu rzeczy... :D ale możliwe też, że zrobię wszystkie. ;)

OP
OP
Astro

Astro

Znany użytkownik
Haha, trzeba się zarażać od Adama, bo ten zaczyna i kończy (pojęcia nie mam jak).
A mnie korcą kopareczki, które leżą i wołają: zajmij się nami. Kamazy szepcą z pudełek, że chcą wyjść, Jelczyki i Żuczki od Piota drapią w wieczka. Tatry, Pragi , Ify... Tyle nowych ciekawych modeli... Ale nic nie zaczynam, bo wstyd trochę... Mam noworoczne postanowienie i póki co dzielnie się trzymam i prawie nic nie rozgrzebuję nowego przed ukończeniem czegoś innego...

jestrabh

Znany użytkownik
Model świetny:eek:(y) I chętnie widziałbym go na moim placu budowy;)
Lecz patrząc na godzinę piblikacji postu i wielu poprzednich to mam obawy o Twoje zdrowie. Chyba, że Ty jakiś Robocop lub cuś podobnego jesteś;):p:D
Wypoczynku i spokoju Ci na ten Świąteczny czas życzę:)

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 99
W robocie 23
W robocie 50
W robocie 190
W robocie 18