• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

ASTRO skleja

OP
OP
Astro

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.811 301 15
Nie dam. Prędziej rozdepczę gada... krzywe cholerstwo i brzydkie.
Jak zrobiłeś odbłyśnik? Bardzo fajne. (y)(y)(y)
No więc biorę lampę, najczęściej odlaną razem z kloszem punktuję środek klosza wiertłem 0.1mm, potem wiercę ów klosz wiertłem 1mm - mam takie bardzo osre i ładnie zakończone wiertło. A na koniec wygładzam końcówką do frezowania. Dziś na ten przykład złamałem ostatnie wiertełko... :/ po tej operacji maluję chromem mołotowa. Na to kropla żywicy bondic i mamy lampę z odbłyśnikiem i kloszem.
PSX_20201127_011146.jpg

A dziś kontynuowałem nierówną walkę z Białoruśką iCara. Masakra ile nerwów to kosztuje. Krucha żywica, znów nic nie pasuje... musiałem siłowniki sztukować, bo mają bąble, których zaszpachlować się nie da...
PSX_20201127_010057.jpg
PSX_20201127_005904.jpg
PSX_20201127_005936.jpg
PSX_20201127_005843.jpg
 

Adam Kobyliński

Znany użytkownik
GGM
Reakcje
1.164 68 6
Nie dam. Prędziej rozdepczę gada... krzywe cholerstwo i brzydkie.
A dziś kontynuowałem nierówną walkę z Białoruśką iCara. Masakra ile nerwów to kosztuje. Krucha żywica, znów nic nie pasuje... musiałem siłowniki sztukować, bo mają bąble, których zaszpachlować się nie da...
Przywieź albo przyślij do mnie... 2 grudnia mam badanie po modernizacji windy, postawimy na zderzakach i najedziemy przeciwwagą z pełną prędkością :ROFL:
 
OP
OP
Astro

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.811 301 15
Kamaz czeka na pomalowanie, w międzyczasie postanowiłem rozgrzebać kolejny model. Nyska z GPMu... trochę podwozie przerobiłem, bo koła nie wchodziły, szyby nie za bardzo pasują, żywica mocno łamliwa, potrafi pęknąć nie wiadomo kiedy. Na szczęście uvytki znalazłem i wkleiłem. Dość trudno odseparować supporty bez uszkodzenia modelu. Sam druk niezły, choć widać warstwy. Zobaczymy jak wyjdzie po malowaniu. No ale cena zestawu zachęcająca.
PSX_20201227_181102.jpg
PSX_20201227_181116.jpg
PSX_20201227_181047.jpg
 

przemek_lipski

Aktywny użytkownik
Reakcje
759 10 0
No, ciekaw jestem jaki będzie ostateczny efekt.

:p ooo widzę że Milicja szykuje sprzęt na ... :cenzura:
a tak przy okazji ... jednak faktycznie nadruk warstw widać zatem szlifowanie powierzchni wskazane :LOL:
Warstwy widać, czasem mocniej czasem słabiej, ale po pomalowaniu podkładem i farbą nie jest źle. Choć na zdjęciach makro troche rzucają się w oczy...
 

Michal88

Aktywny użytkownik
Reakcje
488 15 0
Nie dam. Prędziej rozdepczę gada... krzywe cholerstwo i brzydkie.

No więc biorę lampę, najczęściej odlaną razem z kloszem punktuję środek klosza wiertłem 0.1mm, potem wiercę ów klosz wiertłem 1mm - mam takie bardzo osre i ładnie zakończone wiertło. A na koniec wygładzam końcówką do frezowania. Dziś na ten przykład złamałem ostatnie wiertełko... :/ po tej operacji maluję chromem mołotowa. Na to kropla żywicy bondic i mamy lampę z odbłyśnikiem i kloszem.
Zobacz załącznik 772242
A dziś kontynuowałem nierówną walkę z Białoruśką iCara. Masakra ile nerwów to kosztuje. Krucha żywica, znów nic nie pasuje... musiałem siłowniki sztukować, bo mają bąble, których zaszpachlować się nie da...
Zobacz załącznik 772243 Zobacz załącznik 772244 Zobacz załącznik 772245 Zobacz załącznik 772246
Grzesiu odwrotnie założyłeś tylne koła bieżnik powinien być "do przodu"
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 104
W robocie 24
W robocie 51
W robocie 204
W robocie 18

Podobne wątki