• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

ASTRO skleja

OP
OP
Astro

Astro

Znany użytkownik
No i jak dla mnie lepiej :p Ja bym jeszcze cisnął malarsko, ale masz co robić więc nie będę marudził ;)
Chętnie też bym dłubał, w zasadzie można w nieskończoność każdy model obrabiać. Jak masz sugestie, to pisz, w tym, albo w następnym chętnie uwzględnię.
A robić co mam. Pudła pełne dawców, tkanki do przeszczepów, trupów do ożywienia i żywych do ulepszenia... Kilkadziesiąt kitów. Że o taborze nie wspomnę... Świeci plastikiem na kilometr...
Bardzo mi się podobają Twoje prace :love: Może wysłałbym Ci moją ładowarkę z Kibri i ze dwie wywrotki do pobrudzenia ;) bo mi ten temat nie idzie :(
Dzięki wielkie. Chętnie pomogę, ale musisz poczekać nieco. Adam mnie w końcu znajdzie i zabije, bo silniki przyszły i czekają na wszczepienie. Sławek też odlicza już miesiące ze swoją pięćdziesiątką. Kilka projektów 3d czeka na skończenie, choć niewiele brakuje...

Tymczasem zapraszam do wątku Budowlane ASTRO ;)

Adam Kobyliński

Aktywny użytkownik
Adam mnie w końcu znajdzie i zabije, bo silniki przyszły i czekają na wszczepienie.

Już mówiłem że mam czas, ważne żeby nie skończyły w jakimś zakurzonym pudełku na strychu :) Moje plany na razie wiszą na ścianie i tyle bo wiecznie nie ma czasu. Ale niedługo może się wygrzebię z montażu w Bielsku to zacznę coś działać. Jak chcesz się zajmować moimi zamówieniami to wiesz co możesz robić :D

OP
OP
Astro

Astro

Znany użytkownik
A to mnie jeszcze czeka :)
Najciekawsza jest koparka przedsiębierna przeszczepiona na Tatrę 815... Masakryczna dewastacja obu modeli, ale u mnie dostaną nowe życie, o ile uda mi się je odseparować :)
PSX_20190513_222941.jpg

Mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Kapitalną robotę zrobiłeś przy tej ładowarce. Jestem pod wrażeniem. Jak stoją dwie obok siebie to dopiero wtedy widać różnicę. Gratuluję pomysłu i wykonania. (y)
A sprzętu kopiącego trochę nagromadziłeś. Najbardziej bliskie mojemu sercu są pomarańczowe koparki z firmy EsPeWe. Takimi bawiłem się jako dziecko. A ile one ryżu załadowały na wywrotki... ;):D

OP
OP
Astro

Astro

Znany użytkownik
Dziękuję koledzy za komentarze. Dają powód, by brnąć w to dalej. Pomijając fakt, że zabawę mam przednią, to jednak gdy się dłubie dla dłubania, to w pewnym momencie pada pytanie: na ch... ... olerę mi to. Ale wystarczy przeczytać kilka waszych komentarzy i zwątpienie mija. Zatem działam dalej.
Dziś prace na lakierni. Z każdym modelem nabieram większej wprawy w malowaniu, eliminuję błędy zanim je popełnię. Czasem człowiek się zagapi i chlapnie za grubo no i mycie modelu go czeka. No ale coraz rzadziej.
Jako, że mam fazę na wszelkiej maści koparki, ładowarki i inne - arki, rozmontowałem, podrasowałem i pomalowałem dwie koparki gąsienicowe O&k Wikinga , jednego Atlasa 1604 Kibri (@grzes_rr , jeśli to ty sklejałeś, to niech cię diabli porwą ;)) no i kolejną ładowarkę Liebherr 531 Wikinga . Aha, na jednym zdjęciu widać też podwozia do tatr Igry. A poza kadrem schnie kamaz w żywicy, którego nabywszy, przemalowuję, bo kiepsko wyglądał.
Mam tych modeli zaczętych, które dobrze byłoby pokończyć...
PSX_20190519_012858.jpg
PSX_20190519_012932.jpg

OP
OP
Astro

Astro

Znany użytkownik
Ale ty malujesz łyżki z ramieniem i tłokami ?
Niee... W ładowarce wikinga tłoki są stałe, w o&k są ruchome, ale widoczne na fotach elementy zamontowałem po malowaniu i przy montażu zauważyłem przebicia podkładu no i poobcierałem walcząc z nimi, więc już złożone miejscami podmalowałem. Tłoki będą zmyte i pochromowane. Gdybym je malował przed montażem i tak by farba zeszła.

grzes_rr

Znany użytkownik
@grzes_rr , jeśli to ty sklejałeś, to niech cię diabli porwą ;)
Grześku, chyba na całe szczęście to nie była moja praca, kupiłem gotową :) Też miałem ochotę na przeróbki ale nie mam już miejsca i muszę się ograniczać z zakupami ;) (mój pokój z modelami i innymi rzeczami będzie dla małego Kubusia i pewnie jeszcze coś będę sprzedawał)

Mimo wszystko, Twoje prace wyglądają pierwszorzędnie i już niecierpliwie czekam na kolejne etapy budowy ciężkich sprzętów bo zapowiada się bardzo bardzo dobrze (y)(y)(y)

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 99
W robocie 23
W robocie 50
W robocie 190
W robocie 18