• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

ASTRO models - Nysa 522

OP
OP
Astro

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.763 301 15
#23
A mój były szef mawiał, że jeden dzień po terminie to jeszcze przed terminem. Poza tym często mylił netto z brutto, ale dziwnie zawsze na swoją korzyść... Ponadto brał "prowizje" wszędzie gdzie się dało. W zasadzie od prowizji zaczynał rozmowę z przedstawicielem handlowym... :D
 

WrocT

Znany użytkownik
Reakcje
200 29 1
#25
Witam wszystkich na nowym wątku.
Za dużo srok za ogon? Może i tak, ale Żubr utknął z podwoziem, Syrena Bosto troszkę mnie zmęczyła. Poza tym projektuję do niej blaszki, a do tego potrzebuję drukarki, by sprawdzać skalę, a tej nie mam pod ręką. Chwilowo za bardzo nie mogę lutować modeli RC i CS, bo nie mam miejsca... No to robię, by coś robić. Bo nie lubię nic nie robić. Padło na Nyskę 522 w wersji najpopularniejszej, dojdzie typowa "suka" z przesuwnymi drzwiami bocznymi i obie będą kompletem do moich przeuroczych pałkarzy w niebieskich kubraczkach...

Oczywiście przewiduję wariant CS (car system) a może i zmieści się RC i tę chciałbym mieć dla siebie... Wymyśliłem sobie, by od razu w modelu przewidzieć miejsce dla przewodów doprowadzających prąd do diod kogutów i reflektorów. Chodzi o przelotki i korytka na kabelki. Ciekawe czy mi się będzie chciało w to bawić... pierwsza wersja będzie statyczna ale oczywiście ze skrętnymi kołami. Bo jakże by inaczej...

Poniżej efekt trzygodzinnych zmagań. Model nie jest jakoś przesadnie trudny, mimo licznych obłości. Żubr na tym etapie już zdołał mnie zmęczyć i trochę zniechęcić, a Nysia przeciwnie, sprawia mi sporo radości. Nadto przyjemnie się ją robi bowiem jest sporo materiałów na jej temat w sieci.

Całość oczywiście wymaga korekty, jak choćby okna boczne są za małe (za wysoko "parapety")

Zobacz załącznik 558486
Zobacz załącznik 558487

a oto fotka referencyjna

Zobacz załącznik 558485
Czy można powiedzieć w jakim programie graficznym to zrobione? Zawsze można zrobić tez w skali 1:10, ładnie by się prezentował ze Starem
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 104
W robocie 1260
W robocie 51
W robocie 204

Podobne wątki