• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

ASTRO models - moje dodatki do makiet

Zbigniew Gałczyński

Moderator Działu Tabor
Zespół forum
Reakcje
4.023 28 1
A ja zapytam Grześka o inną rzecz ;).
Grzesiu myślałeś już coś nad projektem tego rolnika co na Ursusie 330 orkę na makietach ma robić ?
No wiesz ten co to patrzy do tyłu na pług :)
Traktorki do kupienia u Daniela a obsługi brak. Nie chcemy rzucać tu PRL-owskiego hasła
"DZIEWCZYNY NA TRAKTORY" - a do riki-tiki kto ? jak mawiał p. Mundzio :D
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.940 386 20
No właśnie. Skoro już Grzegorzu po nocach spać nie możesz to pomyśl nad tym bo trilexy faktycznie także miałyby wzięcie.
Przecież trilexy zrobił kolega @popowe w skali 1:43, także przeskalowanie w programie do drukarki na 1:87 chyba nie jest trudne. Trzeba by poprosić Mateusza, żeby spróbował wydrukować. Po co wyważać otwarte drzwi...
 

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.987 15 2
Ale się narobiło.
Panowie zabiorę głos mając nadzieję, że nikt się za to na mnie nie pogniewa co napisałem poniżej. W szczególności Grzesiek.
Otóż ja faktycznie zrobiłem te felgi w 0 i H0. Ale skalę H0 odstąpiłem pewnej osobie. (Myślę że to przeczyta i jak zechce to się ujawni.) Zobowiązałem się że nie będę sprzedawał tych felg według mojego projektu w skali H0. Tak też czynie, gdyż nie stanowią one mojej oferty. Natomiast wydruk takich samych felg z Grześka projektu, i dla Grześka do już inna sprawa.
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.813 40 1
Wg mnie fajne i spełnią swoją rolę w starych Permotach, ale specjalistą nie jestem w tej materii, więc czekam na wypowiedzi takowych. Jaki będzie koszt za komplet?