• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

ASTRO models - moje dodatki do makiet

OP
OP
Astro

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.810 301 15
#61
witam,
obiecany koledze Andrzejowi kierowca autobusu jeszcze dziś trafi do Mateusza (@popowe). Chętnych zapraszam do zakupu bezpośrednio u niego.
Wariant przy kości, z łysiną. Będzie jeszcz szczuplejszy z włosami i w okularach słonecznych oraz ten sam z wąsami.
Pozdrawiam

bus_driver_r-001.jpg
 

Zbigniew Gałczyński

Moderator Działu Tabor
Zespół forum
Reakcje
4.022 28 1
#68
Grzesiek Twoje opracowania są naprawdę super.
Dobrze ,że Tobie się chce - Mateusz to drukuje więc mamy dodatki do makiet i dioram.
Takich postaci nie kupimy u wielkich producentów ( mam na myśli postacie typowo z polskich realiów )
Kierowców u Mateusz kupię sobie na pewno.
A propo kierowców - mamy fajne modele Ursusa C-330.
Fajna była by do niego taka postać która oprócz kierowania ogląda wykonywaną przez siebie pracę ( orkę )
coś na ten wzór z fotki poniżej (zapożyczona z neta)
orka.jpg
A do pełni szczęścia taki zestaw
orka 2.jpg

Jakie fajne scenki można by stworzyć na makietach/ dioramach :D
Pozdrawiam serdecznie pełen szacunku za Wasz wkład i trud w powstawaniu tych figurek:)
 

Heniek_Star

Znany użytkownik
BGM
Reakcje
1.063 36 0
#74
Świetne rzeczy robicie panowie. Operator wózka też znakomity. Jeno weźcie pod uwagę że lwia część makiet czas akcji ma letni. Pan w waciaku i ocieplanych spodniach średnio więc pasuje. Jak na mój gust w koszuli flanelowej z podwinietymi rękawami byłby ekstra. Ewentualnie fartuch granatowy a la PTHW. Taki kierowca to do stara również poezja. Może zaispiruje Was Dionizy Cichocki z Alternatywy 4. On takim wózkiem powoził. Flanelka była na pewno ;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.891 386 20
#77
Po zmniejszeniu wygląda fajnie. Ja bym go jeszcze tylko trochę odchudził i będzie wtedy pasował idealnie. Ciekawe czy zmieści się do kabiny ciężarówki?
 
OP
OP
Astro

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.810 301 15
#78
Panowie, niezależnie od pogody znany mi kierowca ursusa (taki co śmierdział gorzej niż jego krowy) nosił waciak i czapkę. Rozbierał się tylko podczas żniw i łaził goły do pasa, w grubych portkach i gumofilcach...
ale Eustachego (choć wydawało mi się, że to Kaźmirz jest, ale może być Eustachy) mogę odchudzić w wolnej chwili, mogę mu dać flanelę, ale na Boga - nie w kratkę - kto to pomaluje!!! :)