• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

ASTRO models - moje dodatki do makiet

Zbyszek

Znany użytkownik
Reakcje
810 71 5
#42
O to, to. Przydał by się zestawik 5-6 figurek tylko jak to się przedstawia technologicznie. Czy druk 3D ''da radę'' z takimi cienkimi elementami jak nogi i dziób? Przy projektowaniu dałbym z 8-10 mm więcej na osadzenie w gruncie makiety, czy gniazda.
 
OP
OP
Astro

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.811 301 15
#43
Nogi na pewno z drucika, owszem, muszą być dłuższe. Dziób - czy się uda - zobaczymy w praniu. Tak czy owak bedzie trzeba nad nim posiedzieć.
 

Ciemny

Aktywny użytkownik
Reakcje
857 6 1
#55
Ja bym zaproponował szerzej - zwierzęta, które można spotkać w polskich gospodarstwach rolnych, chętnie będę wspierał Twój "biznes", bo to co prezentujesz wygląda bardzo dobrze ;-)
 
OP
OP
Astro

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.811 301 15
#56
Ja bym zaproponował szerzej - zwierzęta, które można spotkać w polskich gospodarstwach rolnych, chętnie będę wspierał Twój "biznes", bo to co prezentujesz wygląda bardzo dobrze ;-)
Dzięki. Problem w tym, że takie zwierzaki są z preisera, auhagena itp. Więc nie wiem czy jest sens dublować. No ale może zrobię lepsze? :D