• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

ASTRO models - Żubr A80

OP
OP
Astro

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.810 301 15
#41
Jako, że silnik wystaje na pace mógłbyś to w przyszłym waloryzowaniu modelu wykorzystać i obstawić go ładunkiem beczek co by go zamaskować
To nie takie proste niestety. Dojdą kable, dwie płytki, bateria... Ale oczywiście mam pomysł i na to. Zrobię plandekę a od pleców zamarkuje jakiś ładunek. W sumie mogą być i beczki.
 
OP
OP
Astro

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.810 301 15
#43
No, kochani, utknąłem i potrzebuję pomocy. Poszukuje dobrych zdjęć lub rysunków tego co dzieje się pod paką, pomiędzy kołami - jak na załączonym obrazku. Zdjęcia z netu mam nieostre i panuje w tej dziupli cień nieprzenikniony... Nadmienię, że chodzi o model z pierwszą kabiną, bo do nowszej wersji jest sporo materiałów. Proszę o publikowanie, za każdą pomoc będę wdzięczny.

żubr_v-04_001.jpg żubr_v-04_002.jpg
Tymczasem podłubię troszkę w Żuczku z car systemem, bo Syrenka mnie zmęczyła.
 
OP
OP
Astro

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.810 301 15
#46
Dzięki za sugestie, koledzy @pado i @daromaro ale z ładunkiem skrzyni sobie poradzę (w planie jest zdejmowalna plandeka wymienna ze stelażem - być może) , brakuje mi natomiast informacji co dzieje się pod skrzynią w miejscach zaznaczonych prostokątami, czyli okolice baku. Są tam jakieś egzotyczne nieczytelne dla mnie konstrukcje - ni to klatki, ni to ramki jakieś. Ch...inol go wie. No i utknąłem... Pomocyyy!!! bo mnie już denerwuje ten Żubr na tapecie, chciałbym go puścić do druku i zobaczyć co z niego wyjdzie.
 

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
#47
Jeśli chodzi o te kratki po prawej stronie za kabiną to wydaje mi się że jest to uchwyt na kanistry. Gdzieś przewinęło mi się zdjęcie właśnie z nimi tam zamontowanymi. A za zbiornikiem jest chyba zwykła skrzynia. Tu znalazłem zdjęcie pokazujące ten uchwyt na kanistry: 6d3a05627a65c588aa4195ae61bb6e4a.jpg
 
OP
OP
Astro

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.810 301 15
#48
Jeśli chodzi o te kratki po prawej stronie za kabiną to wydaje mi się że jest to uchwyt na kanistry. Gdzieś przewinęło mi się zdjęcie właśnie z nimi tam zamontowanymi. A za zbiornikiem jest chyba zwykła skrzynia. Tu znalazłem zdjęcie pokazujące ten uchwyt na kanistry: Zobacz załącznik 559573
dzięki Wodzu! W sumie to ma sens. A i kolor ładny zieloniutki...
 
OP
OP
Astro

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.810 301 15
#51
Gdyby to pomogło to tutaj jest sporo zdjęć z epoki i z dzisiejszych czasów gdzie niestety wrastają tylko w ziemię

https://www.pinterest.com.mx/adamgawliczek3/jzs-żubr-historia-w-fotografii/
ano jest tu sporo fotek aczkolwiek nasi miłujący socjalizm ascendenci mieli do d..py aparaty... Guzik tam widać... :(

Spróbuję taką wersję wydziergać:
12967a587a0760c1a661c438482f5beb.jpg po tej stronie skrzynka

thWSKRU90V.jpg a po tej kanistry

A w ogóle to marzy mi się ciągnik z silosem "cement luzem" - zabawne to... że cement niby luzem, a jednak w silosie...

f8e5028db0c569df78c123fbed07d1b8.jpg 9f5e05073638a3b3968ce8ae8dafc092.jpg
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 104
W robocie 1260
W robocie 24
W robocie 204

Podobne wątki