• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Artyści

OP
OP
H

Hoart

Znany użytkownik
Reakcje
1.953 6 0
#21
e tam poeta też mi coś , ale sztuką jest trafić na przykład marynarza , marynarz , który na przykład z zapałek zbudował lokomotywę w normalnej skali , choćby "Rakietę" Stefenzona. Witkoimie
 

WITKOIM

Znany użytkownik
Reakcje
27 0 0
#22
Hoart napisał(a):
e tam poeta też mi coś , ale sztuką jest trafić na przykład marynarza , marynarz , który na przykład z zapałek zbudował lokomotywę w normalnej skali , choćby "Rakietę" Stefenzona. Witkoimie
Rakieta Stevensona z zapałek odpada...... zapali się .................
 

Załączniki

OP
OP
H

Hoart

Znany użytkownik
Reakcje
1.953 6 0
#23
tak Witkoimie , masz rację poeta , czyli artysta jakoś dziwnie to brzmi , to tak jak na ptaka powiedzieć , że to zwierze, albo na motyla , że to owad, ale sztukmistrz też jakoś nie tak to w nie
łatwiej mi przyszło zapisanie "artyści' niż "Sztukmistrze" art = sztuka , poezja to sztuka którejś muzy zgadza się ?
 
OP
OP
H

Hoart

Znany użytkownik
Reakcje
1.953 6 0
#29
to nie książka to książeczka
pierwsza strona okładki owej książeczki wygląda tak:
http://images.google.pl/imgres?imgurl=h ... N%26um%3D1
Wcześniej wkleiłem linka z najsłynniejszą jak dla mnie ilustracją i początkiem najsłynniejszego wierszyka o lokomotywie i całej reszcie( Szancera jak na moje oko musiała zainspirować trochę chyba muza serii Petetrzydzieścijeden )...i od której zaczyna się jazda uff
 

WITKOIM

Znany użytkownik
Reakcje
27 0 0
#31
dzięki Hoart, o to mi chodziło i to dokładnie taką miałem książkę/książeczkę. Gdzieś może i bym znalazł ją w rodzinnym domu, ale może jak przy okazji jakiś porządków wpadnie w ręce i w oko ;) . Chociaż co pamiętam to w nie najlepszym stanie była jak wertowałem kartki :oops:
 

projectps

Użytkownik
H0e
Reakcje
72 0 1
#32
A u nas Lokomotywa ale w wersji "harmonijkowej" robi za zagrodę dla "ukochanych koników" wnuczki. Na szczęście wpierw jest rytuał czytania o sapaniu, "parze buch, koła w ruch", grubasach itd. ;)
 
OP
OP
H

Hoart

Znany użytkownik
Reakcje
1.953 6 0
#35
wzornictwo PKP artysta stylista nieznany( tropię autora tego raportu wzorniczego ,ustalenie persony to tylko kwestia czasu)Dla mnie to przykład piękna i czegoś jeszcze..( ja uszyję sobie tiszerta z zasłon kupionych na giełdzie internetowej , ale tylko z tym wzorem , żadnym innym)
http://www.pkp-jazda.pl/img/tlog.gif