• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Arti55

Reakcje
0 0 0
#61
BR140. Roco, elektrowóz z zestawu startowego DCC. Wykonany bardzo dobrze, wlasciwosci jezdne bardzo dobre, mnostwo filigranowych detali. Do tego cztery wagony platformy szescio osiowe. Wykonanie wagonow bardzo dobre. Zobacz załącznik 206952 Zobacz załącznik 206953 Zobacz załącznik 206954
Czy w tym starterze były śledzie?

Ktoś podiwanił ładunek sztabek...:D

Lok bardzo ładny...miałem z nim do czynienia przy starterze z talbotami KVG- 41359. Jedynie czego mu brakowało to lamp LED.
 
OP
OP
Arti55

Arti55

Znany użytkownik
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
124 0 0
#63
Czy w tym starterze były śledzie?

Ktoś podiwanił ładunek sztabek...:D

Lok bardzo ładny...miałem z nim do czynienia przy starterze z talbotami KVG- 41359. Jedynie czego mu brakowało to lamp LED.
Niestety do wagonów nie dali śledzi. Do lokomytywy owszem. Lokomotywa jest już na ledach, ale nie wiem co sie stało bo w cyfrze przestały świecić. Mysle tez o zmianie dekodera na lepszy. Jakieś Lenz z ups. Pozatym lok przesliczny.
 

bstok70

Znany użytkownik
MSMK
PGM
Reakcje
1.363 33 1
#70
A ja się domyślam: 1) Artur jedzie do Piotrkowa, 2) W Piotrkowie będzie stoisko EFC, 3) Artur zgłaszał podziw i oczekiwanie na "podobną lokomotywę do tej którą prezentował Karol".
Zgadłem, z pewnością :rolleyes::kawa: Gratuluję, ale gdzie będziesz robił takie ciężke manewry? No i czy Twoja gablota (przy okazji - piękna!!) utrzyma 116 ton!? :p
 
Reakcje
0 0 0
#73
Niestety do wagonów nie dali śledzi. Do lokomytywy owszem. Lokomotywa jest już na ledach, ale nie wiem co sie stało bo w cyfrze przestały świecić. Mysle tez o zmianie dekodera na lepszy. Jakieś Lenz z ups. Pozatym lok przesliczny.
Ogólnie ciekawa sytuacja z tymi starterami...tylko te dwa występują ze zwykłym MM i PRO...41349 ma śledzie na pewno...ale już jego odpowiednik z MM pewnie też nie ma...tak wynika z wizualizacji niestety...

Ja wiem że śledziki tanie ale Roco mogłoby je dorzucić do tych starterów które jako jedyne poza kategorią "premium" mają skład nie wyglądający jak zbieranina wagoników kolorowych i pstrokatych...

Jeszcze raz gratuluję wystroju wnętrza...powinno trafić do Interiors Now.[DOUBLEPOST=1403262093][/DOUBLEPOST]
Tylko jest jedna różnica ten z talbotami ma czerwone logo DB a ten co ma Arti55 ma starsze logo DB czyli białe i potwierdzam że ten model jest ładny ( mam taki sam w zestawie z talbotami) .
Zgadza się...ma jeszcze okienko między kratami i jak pisze kolega PIKOL pewnie inne rozwiązania elektryki i pewnie jakieś różnice przy wózkach...i jeszcze tą zawadiacką rurkę na czole którą tak lubię w Taigatrommelach...ogólnie ten od talbotów jest troszkę mniej zasobny w detale...ale śmiga pięknie, liczy podkłady i jedyne czego tam brak to porządnych lamp...bo te co dali ledwo ledwo się tlą...jak gazowe...a nawet w mojej 20 letniej pikusiowej BR118 ładnie dają po oczach i w ciemnym pokoju są bardzo widoczne...