• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Arti55

OP
OP
Arti55

Arti55

Znany użytkownik
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
124 0 0
#42
Dziś trwa montaż tymczasowych modułów, abym mógł pojeździć taborem i zwolnić miejsce na następne, którę robię. Właśnie te ostatnie którę będę robić przewidziane są do gabloty. Tło wstawię gdy będę montował już konkretną przypisana część makiety.
DSC_0108.JPG
 

Zaqu

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
10 1 0
#47
Niezłe!
Rak właśnie od jakiegoś czasu zastanawiam sie nad pozbyłem sie akwarium z salonu 450l. Ale do tej pory nie miałem pomysłu co zrobić z miejscem - teraz już chyba nam:)
 

Hardtech

Znany użytkownik
GGM
Reakcje
92 0 0
#49
Pięknie to wygląda @Arti55 Ja także tyle co założyłem malawi akwa, bo to moje drugie hobby, ja z kolei myślę nad postawieniem ścianki na wbudowane dioramy maks 3 w pionie.
 
OP
OP
Arti55

Arti55

Znany użytkownik
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
124 0 0
#57
Przepraszam, ze troche nie na temat, ale nie chcialem twozyc nowego watku. Gablota zrobiona i bede prezentowal w niej tabor.
 
OP
OP
Arti55

Arti55

Znany użytkownik
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
124 0 0
#58
BR140. Roco, elektrowóz z zestawu startowego DCC. Wykonany bardzo dobrze, wlasciwosci jezdne bardzo dobre, mnostwo filigranowych detali. Do tego cztery wagony platformy szescio osiowe. Wykonanie wagonow bardzo dobre.
DSC_0112.JPG
DSC_0117.JPG
DSC_0116.JPG
 
OP
OP
Arti55

Arti55

Znany użytkownik
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
124 0 0
#60
A oto KÖF. Lenz. Wlasciwosci jezdne, detale i wykonanie na najwyzszym poziomie. Wbudowany Ups. Ciekawostka jest ze na makiecie mam 15 cm. odcinek bez pradu i lokomotywa na najmniejszej predkosci sobie znakomicie radzi.
DSC_0119.JPG
DSC_0121.JPG