• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Arti55

OP
OP
Arti55

Arti55

Znany użytkownik
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
124 0 0
#82
Nieprawda chwalił sie wcześniej ze ja kupuje :)
Jak wrażenia?
Ja tez jestem na nią napalony.
Coraz czesciej zaczynam doceniac tylko takie modele. Jak wszystkie modele EFC sa doskonale i piekne. Musze jeszcze nabyc SU45 ryflowana w fabrycznym malowaniu, SM31 w zielonym malowaniu, EP09 ICC i WM15 z wagonem.
 

Gethvar

Znany użytkownik
Reakcje
229 4 0
#83
Coraz czesciej zaczynam doceniac tylko takie modele. Jak wszystkie modele EFC sa doskonale i piekne. Musze jeszcze nabyc SU45 ryflowana w fabrycznym malowaniu, SM31 w zielonym malowaniu, EP09 ICC i WM15 z wagonem.
Ja na razie się ograniczam do SM31-011... zostało już co prawda niewiele czasu aż swoją obejrzę na żywo, ale chętnie obejrzę zdjęcia Twojej i posłucham co nieco uwag eksploatacyjnych bardziej doświadczonego maszynisty SM31 :)

Fakt że reszta modeli też kusi... tylko już z pracy bym musiał nie wychodzić...
 
OP
OP
Arti55

Arti55

Znany użytkownik
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
124 0 0
#85
I oto ona. Narazie dwa zdjecia. Troche sie pobawie i wieczorem nastepne z opisem i doznaniami.
DSC_0122.JPG
DSC_0123.JPG
[DOUBLEPOST=1403438788,1403437944][/DOUBLEPOST]I juz sie pobawilem. Wpisalem ja do biblioteki w multimaus i nic. Gdy przyszlo wpisac adres podalem 03 jaki byl tej lokomotywy. Multimous zaznaczyl to errorem i podal obok lczbe 10. Wiec wpisalem sugerowana liczbe i nic. Dupa blada nic nie dziala.
 
OP
OP
Arti55

Arti55

Znany użytkownik
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
124 0 0
#86
Nastepne fotki. Co do doznan to porownywalne z dlugonoga bladyneczka o duzym biuscie. Jesli chodzi o dzwiek ,funkcje, jazde poprostu dech zapiera. Zresetowalem przez cv8 i doszedlem po adresie lokomotywy. Nie wiem jak teraz dopasowac adres lokomotywy do wpisu w bibliotece multimousa.
DSC_0124.JPG
DSC_0125.JPG
[DOUBLEPOST=1403441923,1403441246][/DOUBLEPOST]Dziekuje. Juz sobie poradzilem. Wszystko gra jak trzeba.[DOUBLEPOST=1403442258][/DOUBLEPOST]Moja gablota jest tak szczelna od kurzu, ze jak chce posluchac dzwieku musze otwierac klapy. Przy zamknietych klapach ledwo co slychac.