• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Arti55

Arti55

Znany użytkownik
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
124 0 0
#1
W tym dziale bede przedstawial mòj tabor. Trochę tego jest więc będę sukcesywnie zamieszczał fotki. Zacznę od wczoraj zakupionego wagonu towarowego Brawy.
DSC_0031.JPG
 
OP
OP
Arti55

Arti55

Znany użytkownik
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
124 0 0
#15
Jeździ ładnie choć przyjżałem się, że podczas jazdy delikatnie się buja. Kolega kupił mi ja w Niemczech w sklepie modelarskim.
 

Jarek

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#16
Ostatnio zastanawiałem się gdzie można ją kupić, mam zerowe doświadczenie w kupowaniu w zagranicznych sklepach internetowych, z tego co czytałem, to powinna mieć fabrycznie zamontowane USP i automatyczne sprzęgi.
 
OP
OP
Arti55

Arti55

Znany użytkownik
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
124 0 0
#18
Troche taboru posiadam więc i przyszedl czas na stworzenie jakieś gablotki na modele. Przedstawiam relacje z tworzenia gabloty. Oczywiscie jak komus sie spodoba finalny produkt bedzie mozna takie coś zamówić u mnie. Przedstawiam jedna z czterech części. Bedzie podświetlone a fronty beda z ramek aluminiowych. Bedzie szczelne przynajmniej tak przewiduje.
DSC_0082.JPG