• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Arnold T3 (Tkh1)

A

Anonymous

Gość
tak sobie przysiadłem dzisiaj, ale nie jestem zadowolony z końcowego efektu, można powiedzieć, że eksperyment się powiódł w 90% (chyba wybrałem tego T3, który gorzej je¼dził w analogu)
ma kłopoty z odbiorem prądu - może wystarczy przeczyścić koła

ciekawe ile szkopy by za niego dały

edit...
projekt idzie do lamusa, przynajmniej sprawdziłem czy dekoder działa ;-)

OP
OP
H

hugwa1

Gość
Misiek napisał(a):
może wystarczy przeczyścić koła
może.... ale ja kombinowałem też nad takim patentem z jakimiś dodatkowymi odbierakami pobierającymi prąd prosto z szyn - skitrane gdzieś między kołami. coś jak maerklin w jedynce robi. te malutkie lokomotywki są lekkie, więc tor musi być idealnie równy i czysty. i nie może być żadnego śmiecia, który podbije koło - wtedy to już dupa zbita.
ja już nie pamiętam, bom dawno rozbebeszał moją, ale czy tam nie ma gdzie dołożyć np ciężarka jakiegoś dodatkowego? formę do ołowiu można dość dokładną zrobić na 3d....

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 4
Tabor 7
A
Tabor 1
A
Tabor 5