• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Arnold/Hornby, platforma z kontenerami, HN6018

A

Anonymous

Gość
#1
Wpadła mi w oślizgłe łapki wyżej wymieniona platforma.

Po ohydnym modelu Hobbytrain'a ten model wydaje się ideałem, prawie.

W prezencie dostajemy pudełeczko z ładnie zapakowanym modelem. Kontenerki luzem, znaczy się w osobnych wytłoczkach. Wagonik owinięty w folię.
Nie ma żadnych dodatkowych części.

Pierwsze wrażenie:
- kontenery wchodzą na wcisk w otwory montażowe, siedzą dobrze, nie wypadną na hopkach międzymodułowych :)
- farba na tychże kontenerach... napisy dość grubo położone, z bliska wrażenie kiepskie, z daleka nieco lepiej, aczkolwiek napisy błyszczą. brak oznaczeń na czołach kontenerów
- na wagonie farba położona o wiele lepiej niż na wspomnianych Hobbytrainach ;-) znaczy się nie ma A¯ takiego gluta. Ale to szczegół bo widać to jedynie od spodu ;-)
- napisy na wagonie niezcytelne... są za małe... nie patrzyłem przez lupę (a trzeba będzie jak się będzie spisywać wagon do kart FREMOwskich). Brak czołowych oznaczeń

Drugie wrażenie:
Fajny model.
Za c.a. 20E warto kupić.
Jak reszta modeli Arnolda/Hornby jest tej klasy to już poluję na następne ;-)

P.s.
Jeszcze nie sprawdziłem właściwości jezdnych ;-)

P.s.2 Zdjęcia burakiem robione bo mi się nie chce kombinować ;-)
 

Podobne wątki