• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Aplikacja do Z21 - problem?

Filonxxxl

Aktywny użytkownik
Reakcje
3 0 0
#1
Witam
Aktualnie mam MM ale pomału przymierzam się do z21 ale...
Ściągnąłem i zainstalowałem aplikację z21 (wersja 2.6.2), odpalam na Sony Experia Tabelt Z2 (konkretnie to model SGP511, Android w wersji 5.1.1) i niestety jest jakiś problem. Przy ustawianiu lokomotyw nie mogę np. wybrać rodzaju sterowania DCC/Motorola czy też ilości stopni prędkości (przyciski nie reagują, słyszę "klik" ale nic się nie zaznacza). Co ciekawe pasek poniżej, gdzie wybieramy jak ma być wyświetlana prędkość działa normalnie.
Ma ktoś jakieś pomysły o co tu chodzi? Aplikacja uruchomiona na smartfonie LG3s działa normalnie. Miał ktoś podobny przypadek?
Znaczy, że z Sony będzie zonk? Bo jeśli tak, to znaczy, że wszystkie zalety z21 na dużym ekranie tableta nie dla mnie...

Pozdrawiam
Dariusz Fiłonowicz, Białystok
 
OP
OP
Filonxxxl

Filonxxxl

Aktywny użytkownik
Reakcje
3 0 0
#2
Hmmm, widzę, że sporo osób przeczytało a nikt nie odpowiada... Czy li problem występuje tylko u mnie na Sony?
Wobec tego mam małą prośbę do użytkowników z21 i Z21: moglibyście wpisywać swoje tablety, na których aplikacja działa bez problemów? Telefony raczej mnie nie interesują, bo chyba nie ma takich, które wyswietlałyby, tak jak tablet, dwa panele sterujące w pozycji poziomej?

Pozdrawiam
Dariusz Fiłonowicz, Białystok
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
DCC 7
DCC 1
DCC 0
DCC 8
DCC 12

Podobne wątki