• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Amerykany Magicv8

magicv8

Aktywny użytkownik
Reakcje
18 0 0
#1
Witam. W tym temacie będę prezentował modle amerykańskich krążowników z lat 50 i 60. Jest to kolekcja moja oraz mojego Taty. Samochody będą z różnych firm modelarskich takich jak: Danbury Mint czy Franklin Mint.

Na początek Buick i Chevrolet ;)

Buick Skylark 1953 Danbury Mint
IMG_4878.JPG

IMG_4881.JPG

Chevrolet Impala 1960 Franklin Mint
IMG_4883.JPG

IMG_4886.JPG

IMG_4887.JPG
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#2
Rewelacyjne te modele. Pięknie wykonane, mnóstwo szczegółów i detali. Duża skala, to i dużo większe możliwości. Super modele.
 

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
#3
Pamietam jakies 8-9 lat temu jak zbierałem 1/24 to Franklin Mint budził nieziemski respekt, te modele to było coś więcej niz Neo czy Spark w 1/87, cięzko było je dostać, a kwoty były oszałamiające, widziałem jednego na żywo u kolegi, który kupił "okazyjnie" wybrakowanego. Gratuluje kolekcji, te modele są po prostu piękne!
 
OP
OP
magicv8

magicv8

Aktywny użytkownik
Reakcje
18 0 0
#4
Dzięki kolego z modeli 1:24 to mam może 20 aut ale już z 1:43 o wiele więcej, o 1:18 nie wspominam jest tego pełno. W sumie modeli jest ponad 200
 
OP
OP
magicv8

magicv8

Aktywny użytkownik
Reakcje
18 0 0
#6
Oddział hehe :D No z tej skali to jeszcze zaprezentuję forda i cadillaca 1955 elvisa na pewno. Mam też corvette z burago jeden z pierwszych zakupów modelarskich ale trochę na miano modela nie zasługuje więc nie wiem czy dodam go.